Про «Комітет порятунку України»

9 августа 2015, 13:35
0
72

Дякую за турботу, але варто подумати – чи треба нам на нашій землі політична противага у вигляді банд орків з «Градами», відсутність води, світла та можливості заробляти?


«Створення прокремлівського «Комітету порятунку України» відповідає громадському запиту на помірних і адекватних політиків». Про це інформаційному ресурсу «ЛуганськІнформЦентр»(ЛНР) заявив кишеньковий «політолог» т.зв. голови «ЛНР» Плотницького, кандидат політичних наук Олександр Проценко.

3 серпня екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров оголосив про створення «Комітету порятунку України». Про це Азаров заявив на прес-конференції, яка проходила в готелі «Україна» в Москві. Колишній прем’єр-міністр зазначив, що створений комітет вирішив висунути в претенденти на пост Президента України колишнього Народного депутата від Партії регіонів Володимира Олійника.

Варто відзначити, що «екс-міністр оборони» ДНР Ігор Гіркін заявив у соцмережах, що цей комітет є черговою симуляцією діяльності від помічника президента РФ Владислава Суркова. «Судячи з їх риторики і «кандидата в Президенти»- це черговий «симулякр». Упаковка зовні правильна, а зміст - все той же -сурковський... Про те, що Сурков і Ко (і вся інша п'ята колона») займається відвертим шкідництвом, фактично «переводячи стрілки» за свої провали і зраду безпосередньо на ВВП, я писав і говорив ще у вересні-жовтні минулого року. Нічого не змінилося з тих пір, крім того, що їхні зусилля приносять з кожним втраченим місяцем все більший ефект», - заявив Гіркін.

У самопроголошеній «ДНР» також із скептицизмом поставилися до цього «комітету». Відповідаючи на питання про готовність влади самопроголошеної республіки співпрацювати з новою організацією, «спікер Народної ради» «ДНР» Андрій Пургін зазначив, що в даний момент не готовий працювати в контакті з новою структурою.

В той же час луганським бойовикам цей «комітет» «зайшов» аж так, що вони забезпечили виступ «політолога», який розхвалив новостворену структуру і зокрема «дєдушку Азарова». Надаю вам можливість ознайомитися з риторикою кандидата наук.

«Це (створення «комітету») - суспільний запит. В Україні практично не залишилося політиків загальнонаціонального рівня, яким би люди в цілому довіряли, тобто мали б позитивну різницю рейтингів довіри і недовіри».
«У людей запит на нові обличчя або на адекватних політиків, а не на ура-патріотичну риторику, що прикриває управлінський непрофесіоналізм і дилетантство представників постмайданної влади».

Пане політолог, але кого ви назвали новими обличчями? Азарова та Олійника?

Проценко підкреслив, що екс-прем'єр-міністр України Микола Азаров з-за кордону озвучив важливий меседж, «який практично неможливо без наслідків для особистої безпеки озвучити на території України». «Про те, що в країні йде громадянська війна, і найголовніше завдання для політиків - зупинити її за всяку ціну, розповісти про неї правду українцям. А Володимир Олійник, як можливий кандидат у Президенти України, висловив готовність першим ділом «стати на коліна і попросити вибачення у жителів Донбасу», - пояснив політолог.

Невже колінкування регіонала Олійника, який причетний до кривавої трагедії,в якій гинуть наші співвітчизники , допоможе воскресити загиблих людей? Чи відремонтує будинки? Чи поверне розграбовані та вивезені в Росію заводи? Коли так – нехай стає, це в його віці корисно і як фізична вправа.

На думку Проценко, Азаров є неоднозначною політичною фігурою: «З одного боку, до нього прилип стійкий образ недорікуватого і ортодоксального «дідуся», який під час правління Януковича виступав своєрідним «громовідводом», збирав на себе весь негатив від непопулярних реформ, як його називали в кулуарах, проте при цьому всі економічні успіхи і досягнення тих часів так чи інакше були його заслугою», - зазначив він.

За словами «експерта», зараз на тлі тієї провальної економічної політики, яку розвернуло уряд України, «у Азарова з'являються шанси на те, щоб стати «рятівником» (так в оригінальному тексті), виступити в ролі лідера антикризової команди.

Пан політолог вважає, що рятівником України стане недорікуватий дідусь, який проводив непопулярні реформи? Можна зробити висновок, що, на думку кандидата наук, Україну зможе врятувати «дєдушка» з екзилу, який не може до пуття двох слів державною мовою сказати. Схоже на те,що цей «комітет спасатєлів» зроблено виключно під «ЛНР», якщо навіть в «ДНР» його не визнають.

Додам ще трохи з виступів того ж таки «політолога».

«Київ докладе всіх зусиль, щоб не допустити високих показників «Опозиційного блоку» на місцевих виборах. Така поведінка Києва обумовлена електоральними вимірами, які показують, що навіть при мінімальній явці в цих містах «Опозиційний блок» і кандидати від нього лідирують». «Зрозуміло, що Південний Схід все одно залишиться політичною противагою в такому випадку», - упевнений «експерт.

Дякую за турботу, але варто подумати – чи треба нам на нашій землі політична противага у вигляді банд орків з «Градами», відсутність води, світла та можливості заробляти?

Д.Снєгирьов
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.