Представники ОБСЄ приїжджають до окупованого Луганська по модні прикиди

28 июля 2015, 20:18
0
79

Виникає питання – то що, "об'єктивні" працівники міжнародної місії приїжджають до окупованого міста на шопінг? Чи костюми та інші блага життя їм дарують гостинні "ополченці"?

27 липня 2015 року координатор підгрупи з гуманітарних питань, представник ОБСЄ Тоні Фріш прибув з дводенним візитом в "ЛНР", щоб "своїми очима" оцінити реальну гуманітарну обстановку. "Ми вже ознайомилися з проблемами водопостачання в деяких місцях, спілкувалися з людьми, мерами міст", - додав Фріш.

Знайомство з проблемами міста п. Фріш почав з.. магазину "Діловий костюм", який знаходиться за адресою: вул. Оборонна,12-а.Луганчани,які проходили повз магазин, мали нагоду бачити три машини ОБСЄ і дві-"поліції ЛНР". У широко розкритих дверях  магазину було видно, як "спостерігачі" ОБСЄ приміряли на себе шикарні костюми.

Як з'ясувалося пізніше,  в бутіку "Діловий костюм" мешканці Луганська бачили самого Тоні Фріша.

Мабуть без покупки пари-трійки костюмів від Бріоні гуманітарну обстановку достовірно оцінити практично неможливо. Єдине, що може сконфузити заморського пана - це відсутність нових моделей, бо асортимент не поповнювався з початку війни. Залишається сподіватися, що у халявного коня завжди зуби цілі, а Тоні хлопець не конфузливий.

Трохи пізніше дві  машини з  характерним написом,що вказував про  їхню приналежність до моніторингової місії  довелося побачити біля ресторану "Макарська пивоварня".

"І це правильно, війна війною, а обід за розкладом. Так що смію запевнити світову громадськість, хлопці, до виконання гуманітарної місії приступили закотивши рукава, а в своїй заяві, сказавши, "що в деяких місцях спілкувався з людьми", Фріш "нєсоврамші", - повідомив  мешканець окупованого міста.

Нагадаю,що  випадки тісної "дружби" сепаратистів та представників місії ОБСЄ не поодинокі.  Раніше повідомлялося, що спостерігачі місії  ОБСЄ зайняли величезний торгово-розважальний центр в Луганську - ТЦ "Корона", зробивши з нього власний офіс - з вивіскою, прапором і броньованими авто на парковці.

Взимку 2014 р. я  повідомляв про те, що представники місії облюбували елітні розважальні заклади та "моніторять" ресторани окупованого міста. Зокрема,вони  були помічені разом з бойовиками, в  ресторані "Кавказький дворик".

Дивно поводиться міжнародна місія стосовно висвітлення подій в перебігу військового конфлікту на теренах Луганщини. Так, наприкінці вересня 2014 року спостерігачі ОБСЄ стали свідками артилерійського обстрілу позицій ЗСУ в місті Щастя , однак відмовилися його реєструвати. Влітку 2014 р. в Марківському районі Луганської області був помічений автомобіль з символікою ОБСЄ. Люди в авто пересувалися уздовж блокпостів ВСУ, фотографуючи розташування українських військових.

Наприкінці листопада минулого року, колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль заявляв, що представники організації  не змогли забезпечити дотримання перемир'я в селі Трьохізбенка. Той же Москаль повідомляв про те, що  після  його скарг на спостерігачів з Місії ОБСЄ, останнім тепер доводиться дотримуватися "сухого закону" в зоні АТО.

За словами Москаля, спостерігачів ОБСЄ вже не побачиш у Сєверодонецьку за склянкою віскі - тепер вони віддають перевагу більш корисний морквяний фреш.
 
Виникає питання – то що, "об'єктивні" працівники міжнародної місії приїжджають до окупованого міста на шопінг? Чи костюми та інші блага життя їм дарують гостинні "ополченці"?

Д.Снєгирьов

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.