Семен Семенченко висловився за недоторканність депутатів

19 июля 2015, 00:47
0
243

Народний депутат, екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко заявив, що він проти заняття недоторканості та не визнає результати референдуму 16.04.2000р.

            Народний депутат, екс-командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко заявив, 
що він проти заняття недоторканості , та не вважає , що носієм суверенітету і єдиним джерелом
 влади в Україні є народ. Він зазначив ,що право визначати і змінювати конституційний лад в Україні
 належить виключно депутатам , а не народу, як прописано в ст..5 Конституції України.  
    Семенченко не визнає результати референдуму 16 квітня 2000 року на якому народ прийняв рішення про зняття депутатської недоторканності народних депутатів України , та про зменшенням загальної кількості народних депутатів України з 450 до 300.
  Хочу нагадати Семенченку про:  

РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

16 квітня 2008 року 

вирішив:

1. В аспекті порушеного у конституційному поданні питання положення частини другої статті 72 у системному зв'язку зі статтею 5 Конституції України слід розуміти так, що народ як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні може реалізувати на всеукраїнському референдумі за народною ініціативою своє виключне право визначати і змінювати конституційний лад в Україні шляхом прийняття Конституції України у порядку, який має бути визначений Конституцією і законами України.

4. Положення частин другої, третьої статті 5, статті 69 Конституції України слід розуміти так, що рішення всеукраїнського референдуму щодо прийняття законів є остаточним і не потребує будь-якого затвердження, в тому числі Верховною Радою України.

   Отже результати референдуму вважаються прийняті та вступили в дію так як опубліковані ЦВК де всі питання винесені на референдум за даними ЦВК є ухвалені народом України.

Згідно Статті 45 ЗАКОНУ УКРАЇНИ
Про всеукраїнський та місцеві референдуми

     Зміна  або  скасування  законів,  інших   рішень,   прийнятих
референдумом, проводиться також референдумом
. Одже депутати без референдуму приймати по цьому питанню рішення не можуть. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.