В чому парадокс виборів на окупованих територіях?

10 июля 2015, 20:30
0
78

Хто дасть такій людині гарантію недоторканості? Ми повинні розуміти, що ніколи Росія і самопроголошені "республіки" не допустять української присутності в містах Луганськ, Донецьк
Нікуди не ділися банди найманців, російські спецпризначенці, структури на зразок МГБ "ЛНР"-"ДНР", військові поліція та жандармерія, себто весь силовий блок їх самопроголошених республік. І покажіть мені людину, яка буде голосувати проти них, навіть більше - буде балотуватися? Хто дасть такій людині гарантію недоторканості? Ми повинні розуміти, що ніколи Росія і самопроголошені "республіки" не допустять української присутності в містах Луганськ, Донецьк та інших. Навіть якщо вони погодяться на поновлення діх українського радіо і ТБ та на присутність українських спостерігачів - це не буде вільне волевиявлення.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.