Покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України

20 травня 2015, 15:18
Власник сторінки
Руководитель Центра политических исследований "Твой Выбор"
0
28
Покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України

Питання відкритості Державного реєстру та складання списків виборців є важливим фактором проведення легітимних місцевих виборів.

Під час круглого столу представники громадськості, активісти, працівники відділів Держаного реєстру Дніпропетровської області обговорили складності та перспективи розвитку Державного реєстру України, та міжнародні практики публічного контролю за веденням реєстрів.

Значна увага приділялась обговоренню питання відкритості Державного реєстру та контролю за складанням списків виборців: Які персональні дані Державного реєстру виборців повинні бути відкритими для суб’єктів виборчого процесу та яким чином це можливо забезпечити?  Особливо ці питання є актуальними напередодні проведення місцевих виборів.

«Важлива можливість залучення представників громадськості, політичних партій для покращення функціонування Державного реєстру виборців і зменшення кількості помилок та порушень у веденні реєстру в майбутньому.» - зазначив Олексій Цаценко керівник Центру політичних досліджень «Твій Вибір», підводячи підсумки круглого столу.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.