Путін визнав, що вкрав Крим в України

19 марта 2015, 12:50
Владелец страницы
3
185

Російський фільм «Крим. Шлях додому» вже встиг наробити галасу. Про що ж він? І наскільки реально використовувати слова президента Росії Володимира Путіна з фільму, наприклад, в Гаагському трибуналі?

Російський фільм «Крим. Шлях додому» вже встиг наробити галасу. Про що ж він? І наскільки реально використовувати слова президента Росії Володимира Путіна з фільму, наприклад, в Гаагському трибуналі? Президент РФ Володимир Путін сам ухвалив рішення «повернути Крим до складу Росії», бо не міг «кинути людей під каток націоналістів». Фактично Путін зізнався, що ухвалив рішення вкрасти Крим в України 22 лютого 2014 р., задовго до референдуму. За його зізнаннями, російські війська (про які він раніше казав, що їх нібито нема) блокували українські військові частини під час анексії Криму, у той час як він брехав світовим лідерам, що це не українські частини, а «зібрання військовослужбовців». Путін фактично визнав, що ані «референдум», ані «голосування» чи позиція мешканців Криму не мали значення при анексії півострова. Цей крок визначило його власне рішення обікрасти Україну, прийняте тоді, коли не існувало ніяких загроз для жителів Криму. Путін прямим текстом сказав, що йому плювати на умовності й розуміння Заходом того, що він - агресор. Якщо раніше все робилося приховано, закамуфльовано, то зараз усе говориться прямим текстом, і брехня виходить на поверхню. Коли люди забріхуються, їм стає складно жити без цього, вони змушені й далі брехати до безпам'ятства.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Гаагский трибунал,референдум,Україна,Ігор Ткачук,Крим,агресія,армія,Володимир Путін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.