У лавах ДНР йдуть чистки за звинуваченням у співпраці з проукраїнським підпіллям

28 февраля 2015, 11:35
0
72

За звинуваченням у зв'язках з українським підпіллям були заарештовані ватажки банд "Оплот" і "Восток".

За звинуваченням у зв'язках з українським підпіллям були заарештовані ватажки банд "Оплот" і "Восток".

Так зване "міністерство держбезпеки" ("МГБ") "ДНР" продовжує чистки серед командної ланки бандформувань.Про це, 27 лютого, повідомив керівник групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук.

"Зокрема, за звинуваченням в організації масових грабежів і мародерства заарештовані два командира підрозділів з бандформувань "Оплот" і "Восток", -написав він на своїй сторінці у ФБ.

п.Тимчук, т.зв."міністерство держбезпеки" ("МГБ") "ДНР", яке очолює Леонід Баранов не займається мародерами і грабіжниками.У цього "міністерства" інший профіль, про що власне і свідчить сама назва-"державна безпека".

Мародерами і грабіжниками займається спеціально створена в ДНР так звана "військова поліція", яку очолює Віктор Аносов на псевдо "Нос".

Командири підрозділів з бандформувань "Оплот" і "Восток" були затримані співробітниками МГБ ДНР за звинуваченням у співпраці з проукраїнським підпіллям.

22 лютого ГІ " Права Справа" оприлюднила інформацію про співпрацю командира загону спецназу ДНР Ф.Муштранова на псевдо " Патріот", який загинув в боях під Дебальцево, з членством організації з метою передачі останнім оперативної інформації щодо місць базування та маршрутів пересування ДРГ спецназу ДНР.

Саме ця інформація і стала причиною т.зв."кадрових чисток", яку провела т.зв. МГБ ДНР, серед командного складу бандформувань ДНР.

Оприлюднення інформації щодо співпраці командира спецназу ДНР з проукраїнським підпіллям (ГІ " Права Справа"), мало на меті продемонструвати практичні результати оперативної роботи українського підпілля на тимчасово окупованих територіях і вплив української правоохоронної системи на перебіг подій на цих теренах.

Д.Снєгирьов 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.