Зросла загроза утворення котла в Щасті

19 февраля 2015, 16:50
0
169

Тепер НВФ, для того, щоб завдати удару по Щастю, не треба долати річку С.Донець, яка була природною перешкодою на шляху просування бойовиків.Тепер вони здатні дійти до міста Щастя суходолом і загнати угрупування українських військ в котел, вдаривши на с.Бахмутівку, таким чином відрізавши від основним сил підрозділи, які дислокуються навколо міста

Тепер про головне.

Під час наступу бойовиків на Дебальцево всередині Первомайсько-Алчевського виступу, себто, оперативному тилу НЗФ, залишалося від 900 до 1200 бійців їхніх збройних формувань.Фактично, міста Первомайськ, Брянка, Стаханов, Алчевськ, Перевальськ, в яких зосереджені бази бойовиків, залишилися без прикриття не тільки живої сили, але й важкої техніки.

Після нанесення ЗСУ ракетного удару по місцям зберігання важкої техніки в Алчевську та Перевальську, настрої в стані бойовиків були відверто панічні.На всіх нарадах, які проходили за участі т.зв. польових командирів основною тезою виступів були побоювання того, що ЗСУ скористається ситуацією навколо Дебальцево, а саме: концентрацією практично всіх людських та технічних ресурсів бойовиків і вдарить їм в тил, з метою захоплення міст Стаханов, Брянка, Первомайськ, з подальшим наступом в бік Алчевська-Перевальська щоби створити вже своє,українське, кільце оточення навколо Дебальцево. Я неодноразово доповідав, як про самі наради, так і про факти відсутності і перекидання важкої техніки, і живої сили бойовиків в бік Дебальцево.

Реакції-рівно нуль. Хоча,ні. Реакція була, але у вигляді штурму т.зв. "сірої" зони поблизу Маріуполя.Тоді основним завданням цієї операції, на думку Генштабу, було саме бажання відтягнути певну кількість важкої техніки бойовиків від Дебальцево.

А тепер, власне, про головне.Координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook повідомив, що " "нібито відведені з лінії розмежування сторін бронетехніка і артилерійське озброєння (калібр понад 100-мм) російсько-терористичних військ поблизу Луганська, про які раніше повідомляла група ІО, просто відведені на базу бойовиків на південь від Луганська".

п.Тимчук,бронетехніка і артилерійське озброєння (калібр понад 100-мм) російсько-терористичних військ перекинуті в бік с.Старий Айдар, яке знаходиться від міста Щастя на відстані 17 км по об"їздній і 5 км по прямій.

Тепер НВФ, для того, щоб завдати удару по Щастю, не треба долати річку С.Донець, яка була природною перешкодою на шляху просування бойовиків.Тепер вони здатні дійти до міста Щастя суходолом і загнати угрупування українських військ в котел, вдаривши на с.Бахмутівку, таким чином відрізавши від основним сил підрозділи, які дислокуються навколо міста. Бази в Луганську використовуються бойовиками лише, як транзитні пункти, т.зв."перевалочні"бази.

Чекаю на реакцію.

Д.Снєгирьов 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.