Зауваження піарщикам Захарченка – погано працюєте, хлопці!

16 февраля 2015, 07:47
Владелец страницы
0
97
Зауваження піарщикам Захарченка – погано працюєте, хлопці!

"Ополченці" самопроголошеної "Донецької народної республіки" знайшли в донецькому аеропорту, де перебували українські силовики, зброю американського виробництва, заявив на прес-конференції глава ДНР Олександр Захарченко.

"Ми знайшли зброю американського виробництва... Ну як ви думаєте, якщо ви в аеропорту знаходите гвинтівку М-16?" - сказав Захарченко. 

http://ria.ru/world/20150115/1042677047.html 

Але от скрін з відео 2014 року, ми бачимо на ньому Захарченка, поруч з яким стоїть його охоронець з... такою самою гвинтівкою. 

https://www.facebook.com/ajax/mercury/attachments/photo.php?fbid=853612894695827&mode=contain&width=176&height=176 

Хочеться звернутися до піарщиків Захарченка - хлопці, ви погано працюєте. Фейки також можна робити якісно, а не палитися на таких простих речах. 

Цей фейк на зразок того "блукаючого міномету", з якого, як повідомляла "ДНР", начебто було обстріляно кілька об"єктів: 

- При обстрілі в районі Боссе був пошкоджений трамвай №3, вагон 115, поранена жінка-водій, маршрут №3 зупинено; 
- Пряме попадання в 17 тролейбус, загинуло 7 осіб; 
- Обстріл зупинки "вул. 18 Партз'їзду", маршрут руху трамвая №1 обмежений до зупинки "Планетарій"; 
- Обстріл кінцевої тролейбуса №5, рух маршруту повністю зупинено; 

Тепер спробуємо уявити, як ДРГ на невідомому транспортному засобі пересувається по місту з блискавичною швидкістю і розстрілює всі ці цілі. 

Але, навіть не це головне. 

Наразі, на озброєнні у бойовиків "ДНР" з'явилася російська портативна станція розвідки вогневих позицій мінометів "Аистёнок",за допомогою якої можна встановлювати позиції мінометних розрахунків. 

Така РЛС була продемонстрована 15 січня 2015 представникам місії ОБСЄ членам місії ОБСЄ, які працюють на території Донбасу, зокрема в м.Донецьк. 

http://youtu.be/FPFh-pLUUlo 

РЛС сантиметрового діапазону "Аистёнок" розроблена і виробляється ВАТ "Науково-виробниче об'єднання" Стріла "(Тула), що входять до складу ВАТ" Концерн ППО "Алмаз-Антей" і, згідно з даними виробника, призначена для розвідки вогневих позицій і контролю(!)стрільби мінометів калібру 81-120 мм по траєкторії польоту міни; розвідки рухомих наземних цілей типу "танк" та контролю стрільби артилерійських знарядь калібру 122-155 мм по розривах снарядів. 

Захарченко, надайте інформацію даної РЛС , як доказ звинувачень на адресу української сторони в обстрілі Донецька з РСЗО БМ-21 "Град . 

Інформації немає, бо це такий же фейк, як заява Болотова про українську "ДРГ", яка" за оперативною інформацією, використовує автомобіль для переміщення по місту". Тоді " для забезпечення безпеки населення" адміністрація" ЛНР заборонила в місті використання будь-якого транспорту, крім автомобілів комунально-побутових підприємств та громадського транспорту. 

Тоді українську ДРГ шукали всім ЛНР, начебто спіймали, але так і не продемонстрували, не зважаючи на публічні обіцянку Болотова, членів цієї групи. 

11 липня тодішній "голоса ЛНР" Валерій Болотов повідомив: що в Луганську затримано вісім диверсантів: "З Києва засилають до Луганська групи, які пересуваються на мікроавтобусах, дають кілька залпів з мінометів і ховаються. Вистежити їх складно. Напередодні один із таких загонів атакував район автовокзалу", - говорив він. 

Ця заява передувала спектаклю, в ході якого раніше полонені солдати мали б «зізнатися» у цьому злочині на камери російських телеканалів. Полонених тоді піддали тортурам , щоб змусити їх обмовити себе під час майбутньої прес-конференції. 

Інформація про тортури полонених , заради чергової “картинки” для російських ЗМІ, стала відома ГІ " Права Справа".Була зроблена відповідна заява, яку поширили вітчизняні ЗМІ і яка набула розголосу. 

Розуміючи , що провокація зірвана, Болотов так і не виконав обіцянку - не показав жодного диверсанта. Болотов елементарно збрехав.Була зроблена відповідна заява, яку поширили вітчизняні ЗМІ. Так само, як бреше і пан Захарченко . 

Піпл і так схаває, т.Захарченко? 

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.