Враження від Мінських переговорів.

13 февраля 2015, 09:27
Інженер-гідротехнік
0
89

Переконаний, що ці дні на Донбасі буде дуже жарко. Тримайтесь, мужики! Ви ж українці!

Я не раз спостерігаю, що Путін  готовиться до перемовин, як мисливець до охоти. Тільки мисливець - з радістю, а екс-кадебіст - з підлістю. Все до деталей продумано, передбачено. Навіть запізнення осмислені – психологічно на слабих діють.

Путін завбачливо погодився розпочати Мінські переговори ввечері, ще й зухвало розтягнув їх на 16 годин. Не було ніякої потреби запрошувати своїх шісток (представників ДНР та ЛНР) та «вимагати» їхньої згоди на припинення бойових дій, хоч це сподобалося Ангелі Меркель. Мета – затримати переговорників настільки, щоб вони не встигли на брифінг в Брюсселі. Надіявся, що Меркель, Олланд і Порошенко будуть відсипатися, як сам - після «теплого» прийому в Австралії лідерами двадцятки

Вдалося Путіну ще й відтягти початок припинення вогню на дві доби, щоб використати цей час на захоплення Дебальцево, чи ще якихось міст, аби вимагати потім відведення української військової техніки на 25 км. від окупованої території. Для цього й включив в договір різні умови по відведенню зброї для українських і російських озброєнь. Переконаний, що ці дні на Донбасі буде дуже жарко. Тримайтесь, мужики!  Ви ж українці!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.