Путін нам дарує федеральну автономію з розбитого Донбасу?

6 февраля 2015, 21:01
Владелец страницы
Журналіст, письменник
4
808

Чим закінчаться переговори у Москві...

Ви бува не задумувались над тим, чому і через добу після завершення візиту фрау Меркель та мосьє Олланда до пана Порошенка, так нічого і не сказано українському народу про те, яку таку «благу» вість від гаспадіна Путіна, терміново після розгрому українськими вояками московітських загарбників під Дебальцевим, привезли високі гості? Мабуть, тому, що немає чого сказати. Або навіть страшно говорити про таке. Як би люд не збурити.

Щоправда, прес-секретар глави держави Святослав Цеголко, 6 лютого ц.р., поспішливо заявив, що про федералізацію України на тристоронній зустрічі в Києві не йшлося.

Думаю, що якраз навпаки, тільки про це й говорили. Про таке, до речі, пише німецьке видання Süddeutsche Zeitung. Читайте: «…план передбачає високий ступінь автономії для підконтрольних сепаратистам регіонів. За інформацією газети, в основі плану лежать Мінські угоди, але додатково пропонується провести нове розмежування з урахуванням територій в 1500 квадратних кілометрів, завойованих сепаратистами в останні місяці».

Ось побачите. Переговори в Москві закінчаться "великим щастям": "згинуть наші вороженьки"...  Боюсь, що Путін, Меркель, Олланд подарують Україні нову федеральну автономію. Що, це вас не влаштовує, не хочете? Вас влаштовує унітарний устрій держави? Значить, буде у вас під самим боком нове Придністров'яЗавжди готове на прорив до Криму, до Одеси. На марш-кидок до Харкова і далі на Київ...  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.