Якою буде відповідь українських спеціальних служб на публічне приниження нації в

24 января 2015, 14:32
Владелец страницы
0
209

Під час збройного грузинсько-осетинського конфлікту, осетинські бойовики взяли в полон грузинських поліцейських. Полонених грузин провели по місту Цхінвалі, публічно принизивши, змусівши їх стати на коліна.

За словами в.о. спікера Генштабу ЗСУ Владислава Селезньова, під час боїв за донецький аеропорт 17 українських військових потрапили в полон до бойовиків з т.зв. " ДНР".

22 січня бойовики вивели на вулиці Донецька захоплених в аеропорту українських військових щоби провести їх по "коридору ганьби". «Кіборгів» публічно звинувачують в обстрілах міста та загибелі цивільного населення.

Колону супроводжував "голова" ДНР "Олександр Захарченко. Він заявив, що полонені повинні попросити вибачення у родичів загиблих і постраждалих.

"Я цих "кіборгів" сьогодні вижену на те місце, де загинули люди, і виведу на вулиці, щоб бачили, з ким ми воюємо. Я не міг, на жаль, всіх розстріляти. Вони пішою ходою сьогодні пройдуть від аеропорту до тієї зупинки і попросять вибачення ", - заявив Захарченко.

У серпні 2004 року, під час збройного грузинсько-осетинського конфлікту, осетинські бойовики взяли в полон грузинських поліцейських. Полонених грузин провели по місту Цхінвалі, публічно принизивши, змусівши їх стати на коліна. Грузинами акт публічного приниження їхніх поліцейських, був розцінений, як акт національного приниження. Такі речі не повинні залишатися безкарним. Один з організаторів ації в Цхінвалі був підірваний у власному туалеті, ще один був підірваний у ванній кімнаті. Шістьох терористів знищили снайпери.

У 2008 році осетинські терористи публічно забили грузинського сержанта Г. Анцухелідзе за те, що він відмовився розголошувати будь-яку інформацію і вставати на коліна. Організатор цього злочину був затриманий грузинськими спецназівцями в Цхінвалі. На той час місто контролювалося російськими військами. Грузинські спеціальні служби провели блискавичну операцію "В лігві "чудовиська". Наразі, осетинський терорист відбуває покарання в грузинській в'язниці.

Грузинські спеціальні служби наочно продемонстрували той факт, що назва - спеціальні, відповідає самій суті цієї служби.

Станом на сьогодні ми маємо те, що маємо. Президент Порошенко звільнив начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом Геннадія Кузнєцова.

Відповідний указ від 23 січня оприлюднено на сайті глави держави.

"Звільнити Кузнєцова Геннадія Івановича з посади начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів Служби безпеки України", - сказано в документі.

Причини звільнення не зазначаються.

Якою буде відповідь українських спеціальних служб на публічне приниження нації в Донецьку?Відповідь на це питання дасть можливість говорити про існування у нас спеціальної служби, яка була б здатна відповідати на зовнішні виклики.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.