Як Москаль випікає сепаратизм на Луганщині

21 января 2015, 22:35
Владелец страницы
0
147

Пан Москаль, нагадаю, обіцяв розпеченим залізом випекти сепаратизм. Але, по суті, область як була, так і є під владою Єфремова та його посіпак. Так що сумніваюся, що при такій внутрішній політиці щось у нього вийде...

Голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль підписав розпорядження, згідно з яким з 20 січня цього року високопосадовцям Луганської облдержадміністрації, її структурних підрозділів, а також територіальних органів виконавчої влади, заборонено їздити на територію, що контролюється бойовиками так званих «ЛНР» та «ДНР». 

Заборона стосується заступників голови обласної держадміністрації, керівників і заступників керівників структурних підрозділів ОДА, апарату облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, а також співробітників органів виконавчої влади, які мають допуск та дозвіл до роботи з документами, що складають державну таємницю. 

Здавалося б, все правильно. Однак виникають питання. Відзначу, що в документі вказано: «Таке рішення прийняте у зв’язку із загостренням бойової обстановки, зростанням терористичної активності бойовиків, чисельними фактами взяття заручників та з метою запобігання протиправним діям стосовно співробітників органів виконавчої влади». 


Нагадаю, що подібна ситуація на окупованих територіях виникла не вчора, а шість місяців тому. І всі ці шість місяців особи, які володіють державною таємницею, спокійно їздили на території, контрольовані ворогом. Тому мене дивує зашкалююча кількість людей, які аплодують цьому рішенню. 


Важко собі уявити, щоб високопосадовці СРСР під час агресії Німеччини в бік їхньої країни каталися в Рейх, і тільки через півроку НКВД видало розпорядження про заборону таких вояжів. 


Пан Москаль – не простий чиновник, він генерал-лейтенант міліції, він знає, що таке державна таємниця. Тому дивує, чому він вирішив прийняти таке розпорядження саме зараз. Це розпорядження насправді дурнувате, наприклад, Циплаков чи Плотницький через лінію фронту не поїдуть – тому що розуміють, що цього робити не можна. А українські чиновники їздять.


 Куди дивиться СБУ? 


На тлі призначень в керівництві ОДА цей нюанс аж ніяк не виглядає неважливим. МВС Луганщини очолює Анатолій Науменко, колишній керівник охорони депутата-регіонала Новинського. Прокуратуру очолює Сергій Беседа. 

Воєнкомат Лисичанська очолив Руслан Сика, колишній керівник захопленого бойовиками Первомайсько-Попаснянського воєнкомату. До речі, він є депутатом Первомайської міської ради від Партії регіонів. 


Але ці призначення – не справа рук Москаля, хоча він би міг висловити заперечення. А от його заступник – Володимир Грицишин – регіонал, екс-мер Северодонецька. І така сама картина по всім кабінетам ОДА – їх зайняли ті, хто працював з можновладцями, які доклали «зусиль» до війни в регіоні. 


Пан Москаль, нагадаю, обіцяв розпеченим залізом випекти сепаратизм. Але, по суті, область як була, так і є під владою Єфремова та його посіпак. Так що сумніваюся, що при такій внутрішній політиці щось у нього вийде...


Д.Снєгирьов
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.