Хто відповів за Іловайськ?

18 января 2015, 03:31
Владелец страницы
1
111

Саме ці населені пункти та об"єкти інфраструктури(донецький аеропорт),якщо не помиляюся, а помиляюся я дуже рідко, мали б відійти бойовикам згідно « мінських домовленостей». Чи не так, п.раднику?

«За словами помічника міністра оборони Юрія Бірюкова, зараз у терміналах чи не найжорсткіші бої . У штабі АТО заявляють, що українські військові продовжують контролювати територію, водночас експерти вважають, що силовики опинились у важкому становищі через прорахунки командування.» 

У важкому становищі через прорахунки командування.п.Бірюков, нагадайте  мені будь ласка прізвища та посади тих, хто поніс персональну  відповідальність за трагедію під Іловайськом? Якщо не помиляюся,  кандидатура п.Гелетея ,наразі, розлядається, як кандидатура на посаду  посла в Угорщині? п.Юрію, чим завинила Угорщина перед «Рошеном» чи  персонально перед Порошенко,якщо призначення послом розглядається , як покарання? 

Вибачте, але відволіку Вас від контролю за проведенням тендерів в МО, бо користуючись нагодою, хотів би спитати Вашу думку щодо настроїв в  суспільстві, яке вважає, що Іловайський котел-це штучне явище, яке мало  створити громадську думку про необхідність укладання ганебних « Мінських  угод». 

У відповіді на це запитання спробуйте знайти місце для пояснення ситуації  навколо донецького аеропорту та ескалації напруженності навколо Станиці Луганської та м.Щастя. Поясню, чому саме ці місця розташування підрозділів ЗСУ , які стали символом української звитяги, викликають у мене підвищенний інтерес. 

Саме ці населені пункти та об"єкти інфраструктури(донецький аеропорт),якщо не помиляюся, а помиляюся я дуже рідко, мали б відійти бойовикам згідно « мінських домовленостей». Чи не так, п.раднику? 

А тепер, на останок, про головне.Вчора, Ваш патрон заявив, що» він у захваті від дій «кіборгів» у Донецькому аеропорту».Цікава реакція , яка говорить сама за себе,враховуючи той факт, що «кіборгів» залишили сам на сам з танками бойовиків без вогневого прикриття. Мені розповідали, що так  реагують кати на агонію своїх жертв.Порадьте, як радник, своєму патрону,  .бути більш стриманим у прояві своїх емоцій Тут вам не Париж, народ не зрозуміє... 

Д.Снєгирьов
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.