"Бетмен" – перший, "Лєший" – наступний?

8 января 2015, 20:53
Владелец страницы
0
89

Фактично, " Лєший" зробив те, що робити, навіть при наявності озброєної банди,було не треба.Він перекрив фінансовий потік та порушив схему, яка працювала роками і приносила непогані грошові дивіденди продовжувачам справи залізного Фелікса.

ГІ "Права Справа" отримала інформацію, що керівникам великих підприємств Луганська, які були змушені покинути місто внаслідок військових дій, надали гарантії особистої недоторканості, і
 вимагають від них повернутися в місто, щоб відновити виробництво, створити робочі місця і тим самим уникнути соціальної напруженості в ЛНР. Зокрема, за інформацією джерела наближеного до "уряду" ЛНР, найближчим часом в місто планує повернутися директор Луганського ливарно-механічного заводу Микола Кравцов.

Раніше, місцеві ЗМІ повідомляли, що бойовики вирішили пустити завод на металобрухт. "Уряд ЛНР" нібито утилізував це підприємство, щоб отримати від продажу металобрухту гроші пустити на виплати пенсій. З посиланням на очевидців повідомлялося, що бойовики з батальйону "Лєший" змінили на заводі керівника.

На цьому тижні п.Кравцов мав телефонну розмову з новопризначеним директором і в ультимативній формі зажадав від останнього покинути територію заводу.

Виходячи з того, що жертва свавілля "Лєшого" має намір повернутися в місто, отримавши гарантії особистої недоторканності, і оскільки після ліквідації "Бетмена" терористи називали "Лєшого", як одну з наступних "мішеней" для людей очільника МГБ ЛНР Пасічника Л., з яким п.Кравцов,ще за часів України підтримув тісні стосунки,можна зробити висновок, що доля цього одіозного командира теж вирішена.За часів України, полковник СБУ Пасічник, нинішній керівник МГБ ЛНР, використовуючи своє службове становище,відповідав за прикриття, по лінії правоохоронних органів, ливарно-механічного заводу, директором якого є п.Кравцов

Фактично, " Лєший" зробив те, що робити, навіть при наявності озброєної банди,було не треба.Він перекрив фінансовий потік та порушив схему, яка працювала роками і приносила непогані грошові дивіденди продовжувачам справи залізного Фелікса.

Раджу "Лєшому" взяти приклад з його заступника, який напередодні Нового року вийшов до українських блокпостів в районі Бахмутської траси. Інакше у нього є шанс, як і у "Бетмена", побувати на власних похоронах.

Відкритим залишається питання-хто виступить в ролі ліквідаторів " Лєшего" і які обвинувачення будуть висунуті проти нього "Генеральною прокуратурою" ЛНР.

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.