Залишки бойовиків "Бетмена" видали російському спецназу командира "Омегу"

5 января 2015, 20:44
Владелец страницы
0
80

Протистояння ГБР "Бетмен" з російськими спецпризнанченцями закінчилося роззброєнням бійців загону " Бетмен". Можна стверждувати, що ГБР "Бетмен", на даний момент, як окремої бойової одиниці не існує.

Протистояння ГБР "Бетмен" з російськими спецпризнанченцями закінчилося роззброєнням бійців загону " Бетмен". Можна стверждувати, що ГБР "Бетмен", на даний момент, як окремої бойової одиниці не існує.

Більше того, під час блокування бази, де знаходилися бійці ГБР, останні видали російським спецпризначенцям одного з своїх командирів на псевдо "Омега". Себто,всі заяви про те, що вони будуть стояти до кінця – це просто заяви, а насправді "вояки",в "кращих" традиціях російського козацтва, здають своїх командирів, як тільки мова заходить про збереження власного життя.

Варто згадати долю таких лідерів російського козацтва, як Ємельян Пугачов,Степан Разін, яких, заради збереження власного життя, видали на смерть колишні побратими.

Якби ГБР" Бетмен" затялися і почали оборону,а оборонити базу було цілком можливо,Плотницький не пішов би на відкрите військове протистояння.

Втім, зрадництво не врятувало шкуру поплічників "Бетмена"."23 вбитих під час протистоянь "ГБР" з росіянами і загоном Плотницького" – це скоріше за все саме члени ГБР "Бетмен", яких, щоб не "наводити шороху" в Луганську, вивезли з оточеної бази після перемовин і розстріляли близько Красного Луча. Додам, що за інформацією з джерел, наближених до МГБ "ЛНР", командир " Бетмен" живий і активно спрівпрацює з росіянами. Рішення про його ліквідацію буде прийнято пізніше.

Днями, в Інтернеті з"явилося відео, на якому бойовик ГБР "Бетмен на псевдо " "Пластун" розповідає про те, як загинув Беднов, та про "героїчний опір" ГБР "Бетмен" під час можливого штурму автобази загонами російських cпецпризначенців.

https://vk.com/video116692469_171102837...

Цікаво, що за інформацією джерела наближеного до МГБ ЛНР,саме

"Пластун" був тією людиною, що передала інформацію МГБ ЛНР про те, що Бетмен веде перемовини зі "Батею" (Павлом Дрьомовим), про спільний вступ проти Плотницького (нагадаю-перемовини Бєднова з Дрємовим тривали 30 і 31 грудня,вони збиралися зустрітися після Нового року домовитися детальніше, але не судилося – найближче оточення Бєднова передало цю інформацію в "МГБ ЛНР"). Саме цей донос і став причиною прийняття рішення про усунення непідконтрольного командира.

Присутність російського спецназу біля бази, на якій були заблоковані члени ГБР "Бетмен" підтвердив командир ДШРГ "Русич", давши на загал інформацію про те, що перше кільце оточення бази на вул. Кулика екіпіроване за останнім словом "військової моди" – зокрема, в їхньому розпорядженні є броньовані "Тигри" і новітні КамАЗи.

http://youtu.be/n2urc7K9-RM

Друга частина блокуючих -це той самий комендантський полк Плотницького, створений напередодні Нового року. Додам також, що в перемовинах з розблокування ГБР "Бетмен" і надання їм гарантій особистої безпеки брав участь польовий командир на псевдо "Кабан".

Відзначу, що, попри заяви координатора "Інформаційного спротиву" Дмитра Тимчука про те, що Павло Дрьомов спрямував до Луганська на підтримку заблокованим бойовикам шість 122-мм гаубиць Д-30 та піхотний підрозділ, Дрьомов у питанні ліквідації загону Бетмена зайняв нейтральну позицію.

Так, він заявив: "Хочу сказати усім військовим: якщо так сталося з Сан Саничем "Бетменом", треба спочатку подивитися матеріали кримінальної справи. Будь-яка людина у своєму житті повинна відповідати за свої вчинки. І Дрьомов, і Беднов, і Плотницький. Ось якщо прийдуть, покладуть мені кримінальну справу, в якій я винен, я це особисто заявляв в знову створеній прокуратурі, я в нім розпишуся, навіть сперечатися не буду. За все треба відповідати."

"Батя" і не міг сказати нічого іншого. У разі підтримки та допомоги залишкам загону " Бетмен", йому б самому прийшлося відповідати, звідки у нього, саме в грудні місяці, взявся компромат на Плотницького, який дивним чином збігається з оприлюдненими тоді ж матеріалами аналітичної служби "Права Справа" щодо незаконних оборудок з луганським вугіллям українських високопосадовців, що призвело свого часу до обшуків і арештів в "Центроенерго".

Не відповідає дійсності інформація про знищення дрьомовськими козаками шістьох найманців з 7-го отряду спецназу ВВ МВС РФ.

До речі, на сторінці Вконтакті ГБР "Бетмен" з"явився досить цікавий допис. Виявляється, цитую: "Інформація, опублікована раніше, про те, що хлопці з ГБР в Луганську "тримають оборону оточеної автобази зі зброєю в руках", не відповідає дійсності. Насправді так звана автобаза – є перевалочним пунктом для гуманітарної допомоги зареєстрованої організації "Фронт Звільнення", і допомагає усьому оточенню, на що є листи подяки. Там же знаходиться ВПГ- 1 (військово-польовий госпіталь), який допомагає не лише бійцям підрозділу, але і цивільним особам. Люди приходять в основному через те, що в лікарнях і аптеках немає медикаментів і у них немає грошей, а у ВПГ їм допомагають. Так само база є місцем відпочинку для бійців, які йдуть в звільнення".

Станом на сьогодні, командиром залишків загону ГБР "Бетмен" призначено польового командира на псевдо " Камаз", який, до речі, сьогодні давав свідчення в "Генеральній прокуратурі" ЛНР. Чи може отримував призначення?

Як би там не було, але доля і місце знаходження основного заручника, через якого власне і виник конфлікт навколо ГБР" Бетмен", так і не встановлена. Чи не так, т. Пасічник?

До речі,доля "Бетмена" може спіткати і самого Плотницького. Але про це -далі...

Д.Снєгирьов 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.