В Україні працюють російські кримінальні схеми.

19 декабря 2014, 14:47
Владелец страницы
0
13

Це нагадує аферу з фальшивими чеченськими авізо, яку провернув свого часу чеченський криміналитет разом з працівниками російського Центробанку.

Національний банк України 8 грудня постановою №796 зобов'язав
територіальні управління та банки у разі неможливості вивезення готівки та інших цінностей за надзвичайних обставин забезпечувати їх знищення. Факт знищення або пошкодження готівки має бути оформлено актом у довільній формі із зазначенням номіналу, кількості, суми та способу пошкодження.

Відшкодування фінустановам коштів за знищену або пошкоджену готівку буде здійснюватися на підставі акту про знищення або пошкодження готівки.

Відзначу, що контроль над установами в Луганську НБУ втратив ще в квітні, коли озброєними сепаратистами була захоплена будівля СБУ, поруч з якою знаходився офіс НБУ. Його теж взяли штурмом. Уже тоді в банку мусили опублікувати подібну постанову. Але цього не сталося. Не сталося цього навіть тоді, коли 28 листопала з'явилося повідомлення про те, що "МВС ЛНР" перешкодили службовцям "Ощадбанку" знищити велику суму грошових коштів.

"Співробітники банку приготували до знищення 1,080 млн доларів, 396,4 тис. рублів і 659,241 тис. гривень. Проте їх плани були зірвані", - говориться в повідомленні.

Так що таке запізніле рішення НБУ виглядає дуже дивним, думаю, можна сміливо зробити висновок, що українська влада по суті  подарувала терористам ці гроші.


Йдемо далі. Раніше я повідомляв, що в м. Луганськ російський гуманітарний конвой" завіз обладнання для друку гривні.Цю інформацію підтвердив радник міністра МВС п.Геращенко.

"Діяльність банків і розрахунки картками на території "ЛНР-ДНР" неможливі, а отже, бойовики під керівництвом російських кураторів
будуть налагоджувати друг фальшивої гривні, з метою, що ці фальшивки потраплять на територію України і спричинять обвал національної валюти", - писав я.

А днями голова НБУ Валерія Гонтарєва заявила про те, що
3,9 млрд грн готівки, що перебували на момент анексії Криму в сховищi Національного банку на півострові, там і залишаються під охороною російських спецслужб.

"При обміні грошей на російські рублі утворилася якась маса гривні,
яка знаходиться зараз на руках. Наскільки нам відомо, (частина) була вивезена у свій час в Ростов, і, цілком можливо, що була ввезена на Донбас", - повідомила вона і додала, що Нацбанк це ввезення проконтролювати не може.

Додам, що, оскільки знищенням або пошкодженням гривневої маси
займатимуться люди, які перебувають на окупованій території, себто
вони вже мають якісь контакти з НВФ, то ніхто не може гарантувати, що знищено буде не фальшиві гривні. Це робиться просто - запускається друкарський верстат, друкується необхідна кількість фальшивої гривневої маси, вона ж і знищується на камеру. Перевірити захисні елементи на кожній купюрі,звичайно, неможливо. В результаті - маємо абсолютно неушкоджену велику кількість гривні, яка може піти куди завгодно - навіть на фінансування діяльності терористів, маємо акт про знищення грошей для НБУ, і - профіт!- НБУ ці знищені фальшивки ще й відшкодовуватиме. Що, як ми всі розуміємо, вимагає додаткової грошової емісії і, в свою чергу, спричинить обвал національної валюти.

Це нагадує аферу з фальшивими чеченськими авізо, яку провернув свого часу чеченський криміналитет разом з працівниками російського Центробанку.

https://ru.wikipedia.org/…/%D0%A4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D1%88%D…

Тобто, можна зробити висновок, що в Україні працюють російські
кримінальні схеми.

Цей пост прошу вважати офіційним запитом до НБУ та правоохоронних органів.

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.