Чи давав Л. Кучма фантастичний хабар у мільярд доларів США?

19 грудня 2014, 03:17
Власник сторінки
Журналіст, письменник
0
315

Довести чи спростувати це доволі просто...

Чи давав Л. Кучма хабара у мільйон доларів США?Заява колишнього першого заступника генерального прокурора Ріната Кузьміна з приводу того, що Леонід Кучма заплатив за припинення кримінального провадження щодо його особистої причетності до замовного вбивства Георгія Гонгадзе Віктору Януковичу, з якою він виступив публічно у четвер, 18 грудня ц.р., може слугувати детонатором до вибуху з остаточного зламу хребта і корупції, і всіх меркантильне-олігархічних взаємозв’язків, які породили бідність, злочинність і навіть війну в нашій державі. Саме Л. Кучма батько і організатор багатьох протиправних оборудок, які пограбували Україну, сформували клан крадіїв-багатіїв, підготував ґрунт для розквіту донецького рейху . Якщо все відповідає дійсності, про що мовить претендент на папаху новоявленого «комісара Катані», то мільярд Кучми, украдений у нас, українців, воює нині в Донбасі проти наших героїв. І Кучма має на лаві підсудних відповідати за те, що:

а) украв гроші у свого народу;

б) що дав хабар неймовірних розмірів;

в) що був замовником убивства журналіста.

Якби в Україні були чесні люди в правоохоронних органах, якби ті, хто знаходяться при владі справді хотіли розкрити цю справу, встановити істину в цій драматичній історії, добитися подібного надзвичайно легко. Способи добитися цього є, як мінімум, два.

Перший. Укласти угоду про співробітництво з Рінатом Кузміним. Можливо, в обмін на певне прощення його гріхів (за щось же ж його оголосили у міжнародний розшук!), повернути його, можливо, навіть на роботу в прокуратуру, і дати завдання довести справу Л. Кучми до суду. Будьте певні, він це зробить.

Другий шлях встановлення істини такий. Сформувати слідчу групу виключно з міжнародних експертів – слідчих-криміналістів.  Саме вони мають допитати (нехай і за межами держави) Р. Кузьміна, Л. Кучму  і всіх фігурантів справи. І Л. Кучму, і В. Януковича має судити спеціальний народний трибунал.

Але чи потрібно це тим, хто знаходиться нині при владі? Чи не зачепить це якимось чином їхні кровні, меркантильні інтереси? Ви ж зверніть увагу, що Л. Кучма, якого, виходить, потрібно судити за фінансування бойовиків, через мільярд доларів США «відкупних», які за версією колишнього першого заступника генерального прокурора лягли на рахунки В. Януковича, П. Порошенком призначений заледве не найголовнішою персоною в переговорах на мінському «східняку». Ось вам і «миротворець» з кривавими руками, як однозначно виглядає це після резонансної заяви Р. Кузьміна…

У мене особисто щодо цього позиція була чітка і конкретна. Я не раз писав, що Л. Кучма немає ніякого морального права представляти Україну в будь-яких переговорах. Бо це все одно, що вовка взяти в свідки до кошари, де вночі не стало половини овець…

Зрозуміло, що своїм винятково важливим зізнанням Р. Кузьмін поставив себе в екстраординарне становище. Як колишній прокурор, гадаю, цей чоловік чудово розуміє, що відтепер він головний  (я б навіть написав – страшний) свідок і проти Л. Кучми, і проти В. Януковича. Тому Україна має гарантувати йому особисту безпеку й охорону. Від його показів напряму залежить, чи вийде Україна на шлях правової держави.  Він, можливо, і надзвичайно важливий понятий також і для Євросоюзу, який, як на мене, аж надто довго вже опікується, бавиться з Україною. Тому, що це все про що заявив Рінат Кузьмін напряму стосується всього східнодонбаського конфлікту поміж Росією і Україною. А там нині вирішується доля всього світу.

 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.