Хто і навіщо утримує Донецький аеропорт.

16 декабря 2014, 17:23
Владелец страницы
Інженер-гідротехнік
0
116

Росіяни вірять пропагнді, що донецький аеропорт українці утримують для того, щоб з території летовища вести прицільний вогонь з різних видів зброї по густонаселеному жилому сектору Донецька.

 Днями розмовляв з мешканцями Новоросійська та Москви. Незадоволені, що ціни на продовольчі товари в Росії різко зростають. Винуватці - в першу чергу українська влада, яка не бажає змиритися з волею кримчан приєднатися до Росії, для якої Крим є св’ятинею, та вічний ворог США, який потурає бандерівській владі, бо домовлявся про розміщення ракет НАТО на полуострові.

Переконані, що російський гумконвой возить тільки продукти для мешканців ДНР та ЛНР, що грузи всіх автівок гумконвою перевіряються українськими митниками та представниками Червоного Хреста, тож снарядів в них не може бути.

Ще пояснили, що донецький аеропорт українці утримують для того, щоб з території летовища вести прицільний вогонь з різних видів зброї по густонаселеному жилому сектору Донецька. Упевнені, що ополченці та російські добровольці по мирним мешканцям стріляти не можуть, бо гуманні.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.