"ЛНР" годуватиме луганчан шипшиною?

6 декабря 2014, 14:19
Владелец страницы
1
39

Більшість пахотних земель, відзначимо, залишилася підконтрольною Україні (це північ області), відповідно, в "ЛНР" вирішили замість хліба нагодувати людей шипшиною? Нагадаю також, що глід є основним компонентом для найдешевшого напою, який вживають як алкогольний п'янички у підворітнях. Тепер зрозуміло, як "ЛНР" планує годувати луганчан...

Луганські "вершителі доль" збираються... використати на теренах Луганщини досвід нацистських окупантів.


"У нас є цікаві землі, якими, на подив, ніхто не займався, - заявив "міністр сільського господарства та продовольства ЛНР" Сергій Литвин одному з російських інформагентств. - В цих умовах успішним є вирощування шипшини і глоду, які на міжнародному ринку завжди мають високий попит. Не даремно в роки Великої Вітчизняної війни німці спеціально розсаджували у нас шипшину".


Тепер цими сільгоспроботами повинні будуть примусово займатися ті, хто провинився перед республікою.


Головний редактор друкарського органу "ЛНР" газети "ХХІ век" Юрій Юров гаряче підтримав таке рішення.


За словами головреда, "керувати аграрним господарством в "ЛНР" будуть не просто професіонали високого класу, а, я б навіть сказав, люди, гаряче закохані у свою справу. Таким, без сумніву, являється міністр сільського господарства і промисловості "ЛНР" Сергій Анатолійович Литвин".

Заява "міністра" просто шедевральна. Більшість пахотних земель, відзначимо, залишилася підконтрольною Україні (це північ області), відповідно, в "ЛНР" вирішили замість хліба нагодувати людей шипшиною? Нагадаю також, що глід є основним компонентом для найдешевшого напою, який вживають як алкогольний п'янички у підворітнях. Тепер зрозуміло, як "ЛНР" планує годувати луганчан...


Хоча насправді це не смішно. Це свідчить про повну втрату притомності "керманичами ЛНР". Вже навіть не дивує, що Юрій Юров, який начебто багато років у журналістиці і мав би відрізняти реальні господарські плани від повного абсурду, який продукує пан Литвин, "гаряче підтримує" доленосні плани по "обшипшиненню Луганщини". Хоча ідеологічна доцільність в очах таких дисциплінованих компартробітників, як Юров, і повинна затьмарювати все - навіть здоровий глузд.

Д.Снєгирьов

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.