Руслан Демчак підписав меморандум з учасниками руху «ЧЕСНО»

26 октября 2014, 12:46
Владелец страницы
Народний депутат Верховної Ради України VIII скликання
0
24

Демчак Руслан, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, висунутий ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» підписав меморандум про співпрацю з учасниками ГР "ЧЕСНО"

Демчак Руслан, кандидат в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №18, висунутий ПАРТІЄЮ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» підписав меморандум про співпрацю з учасниками Громадського Руху ЧЕСНО.
 
Відповідно до документу, кандидат бере на себе зобов’язання бути відкритим перед громадянами та чесним перед своїми виборцями.
 
«Події на Майдані продемонстрували, що люди прагнуть вести відвертий діалог з владою. І ми всі дійсно цього заслужили – більше не бачити брехунів та пристосуванців у новій Верховній Раді. Переконаний, що кожен кандидат має безапеляційно підтримати дану ініціативу  та показати громадськості, що він готовий бути чесним перед громадянами» - коментує підписання меморандуму Руслан Демчак.
 
Меморандум передбачає розкриття інформації перед виборцями:  повного тексту автобіографії  та декларації про доходи кандидатів. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.