Не заздрю Лещенку й Наєму.

28 сентября 2014, 11:40
Інженер-гідротехнік
0
71

. Мої побажання Сергію й Мустафі – тримайтесь!

Слідкую за виступами на телебаченні і в засобах ЗМІ політологів... Бутусови, горобці, жданови, карасьови, матвієнки,... натхненно  критикують роботу президентської команди. І те не так, і МЗС не принципове, і Генштаб не фаховий, і перед Путіним пасують,... Та критикують мабуть з-за того, що не потрапили в кандидатський список  Блоку Порошенка. Карасьов навіть небритим  засвітився 26 вересня на телешоу в Шустера.

З полеміки на цьому шоу помічника Яроша Берези з Мустафою Наємом я зрозумів, що невдовзі ще й  заздрістна журналістська братія накинеться на Лещенка й Наєма, які в кандидатському списку Блоку Порошенка  під прохідними номерами. Накинуться значно завзятіше, ніж свого часу - на охоронців Ахметова й банщиків Азарова. Та й причина вагоміша – «жаба давить»...  Мої побажання Сергію й Мустафі – тримайтесь!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.