Те, що диктує саме життя.

25 июля 2014, 19:03
Владелец страницы
0
68

https://www.youtube.com/watch?v=oO5MxRbxnOE

Після                                       усвідомлення таких фактів єдиним правильним рішенням буде те, коли підприємці почнуть сплачувати податки безпосередньо учасникам АТО. І втому вигляді, в якому їм(підприємцям) буде зручніше-грошима чи необхідними речами.
Але для цього підприємці мають об”єднатись в якусь асоціацію, мета якої полягає в тому, щоб захистити в нинішніх умовах своє право на цільове використання своїх внесків у розвиток Держави. Нової.
І будьте певні, шановні підприємці, що воїни Тьми, очолюані нині Порошенком, з”являться біля ваших дверей(офісів,домівок) з простягнутою рукою і німим докором в очах, мовляв, ми і наші діти хочуть їсти і пити. І то неабищо.
На що ви демонструєте їм “папірець” в паперовому чи електронному вигляді, де мається чіткий відбиток “СПЛАЧЕНО”. А нижче стоїть підпис командира частини, кількох офіцерів і волонтера, що підтверджують цю печатку(транзакцію)
Можете не сумніватись, мої шановні податковозобов”язані, що ці “воїни” на ці папери відреагують по-своєу — будуть кивати головами, вимагати свого і лякатимуть законом (ментами). Бо за їхніми розрахунками підприємець N мав би сплатити, наприклад, 1000 грн., а в папірці зазначено (факт) 500грн.
Підприємець N їм і відповідає, що, мовляв, він найняв на роботу комп”ютер. А той виконав роботу державного службовця набагато швидше, точніше і, головне,- дешевше!
Звичайно, воїни Тьми сприймуть таку відповідь як знущання над ними. Намагатимуться діяти у звичній манері в таких ситуаціях...
Але і підприємці,волонтери і командири підрозділів повинні бути до цього готові...

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: податки,транзакционные издержки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.