Кому потрібні «мертві душі» виконкому Білоцерківської міськради?

13 июня 2014, 20:39
журналіст, волонтер, видавець, голова Білоцерківської "Просвіти"
0
43

Хто прогулює засідання міськвиконкому?

Чергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради не вирізнялося якимись доленосними рішеннями, але залишило по собі кілька запитань, на які потрібно було б дати відповідь.

Першим пунктом у порядку денному значилося «Про організацію проведення в м. Біла Церква обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади». Справа для країни надзвичайно важлива і напрочуд актуальна, бо при формальному підході до її втілення у життя можна наламати чимало дров. Тому виконавчий комітет вирішив підійти до неї ґрунтовно. Доповідач Микола Антонюк сказав: «Потрібно організувати обговорення у трудових колективах, громадських організація, під час «круглих столів» тощо. Необхідно піднімати цю тему в засобах масової інформації. А поки що ми маємо створити на сайті міської ради відповідний розділ, де будуть розміщуватися необхідні матеріали». Також прозвучала пропозиція організувати в публічних бібліотеках виставки з методичними матеріалами. Заступник міського голови також зауважив, що досі існує певна плутанина з термінами та визначенням адміністративно-територіальних одиниць і практичним утіленням реформи в життя, зокрема у сфері забезпечення охорони здоров’я.


Зрештою було ухвалено утворити міський організаційний комітет із проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. Згідно з затвердженим планом, протягом поточного місяця потрібно здійснити моніторинг ставлення населення до конституційних змін, організувати згадувані вище виставки, оформити стенди з порівняльним аналізом статей чинної Конституції України та проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України». Що ж, побачимо, як воно втілиться в життя.


Далі за порядком денним члени виконкому працювали дуже швидко. Навіть деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами не викликали особливого пожвавлення. Можливо, це сталося тому, що на засіданні не були присутні промисловці Іван Шилов і Петро Мороз? Взагалі, у складі виконкому є кілька «мертвих душ», які зовсім не з’являються на засідання або приходять раз на рік, два на «п’ятирічку». От навіщо членство нардепу Полочанінову? А «батька всіх студентів» і запроваджувача «благодійних внесків» Анатолія Даниленка вже дуже давно не бачили на засіданнях. Натомість приходить вирішувати поточні справи міста колишній головний білоцерківський міліціонер Олександр Грибенников, який на сьогодні є просто приватною особою. Чи, може, він уже став промисловцем чи підприємцем? 


Грибенников (у футболці з «Юніон Джеком») почуває себе вільно та комфортно


А можливо, ми ще чогось не знаємо? Здається, пора депутатам трохи прорідити склад виконкому, чи такий склад цього органу і є ознакою «життя по-новому»? Так, після входження панів Березенка і Ложкіна у владу вже нічому дивуватися…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Біла Церква,виконком
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.