Росія вкрала й турбази на Херсонщині

12 июня 2014, 13:51
1
2681

Російські військові незаконно захопили 23 заклади відпочинку на Херсонщині.

Російські військові незаконно захопили 23 заклади відпочинку на Херсонщині.

Про це йдеться мова в зверненні депутата Херсонської обласної ради Лариси Оленковської до Прем’єр-міністра Аресенія Яценюка, яке вона зачитала на закінченні сесії ще  21 травня.

За словами депутата, громада Генічеського району вимагає повернення частини Арабатської стрілкизахопленої військовими Російської федерації в районі села Стрілкове.

«На восьми кілометрах незаконно анексованої території Арабатської стрілки знаходиться 23 заклади відпочинку, у тому числі, 1 пансіонат, 5 дитячих оздоровчих таборів, 17 баз відпочинку, підприємства, які належать громаді Херсонщини. усьому українському народові», - говориться в документі.

Оленковська хотіла, щоб депутати підтримали її звернення до Яценюка, щоб той подав на розгляд міжнародних судових інстанцій вимогу щодо негайного відновлення адміністративного кордону Херсонської області в Генічеському районі, повернення анексованої частини Генічеського району.

                 

Але на тому засіданні депутати провели невдалу спробу обрати голову обласної ради. 

Після чого обранці покинули засідання і звернення залишилось без уваги.

Яка доля чекає анексовану територію Херсонщини – невідомо.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.