ВИБОРИ В УКРАЇНІ 25.05.2014

28 мая 2014, 15:23
Віце-президент ICC Ukraine. Освіта: КТІЛП (інженер механік); БДІНГ (організатор промвиробництва та капбудівництва), інша.
0
13

Мої побажання

МОЇ ШАНОВНІ ДРУЗІ !!!

ПРОШУ ВАС 25.05.2014 ВІДДАТИ СВІЙ ГОЛОС ЗА КАНДИДАТА, ЯКОГО ВИ ВІДЧУВАЄТЕ СЕРЦЕМ, А НЕ РЕЙТИНГАМИ ТА БІЛБОРДАМИ, ЯКІ ВНОСЯТЬ ВАМ В ВУХА, ЩО ХТОСЬ МАЄ КРАЩІ ПОКАЗНИКА У ГОНЦІ ЗА КРІСЛО ПРЕЗИДЕНТАТА, НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ В ОДИН ТУР. ЦЕ МАЯЧНЯ !!! ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ЗАРОДЖУЄТЬСЯ УКРАЇНА… 23 РОКИ ЦЕ БУЛА ВАГІТНІСТЬ І ВИНОШУВАТИ ДИТИНУ, ЯКУ МИ ЧЕКАЄМО І, ЯКА МОЖЕ БУТИ БАЖАНОЮ, СТАЄ ГОЛОВНОЮ СПРАВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ !!!! ПРЕТИНДЕНТАМ ТА ПЕРЕМОЖЦЮ ЦИХ ПЕРЕГОНІВ НЕОБХІДНО УСВІДОМЛЮВАТИ ПРО ВЕЛИКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД НАРОДОМ, ЯКА ПОКЛАДАЄТЬСЯ НА ЙОГО ПЛЕЧІ. ТАКОЖ НЕОБХІДНО УСВІДОМЛЮВАТИ, ЩО НАРОД ВЖЕ ПРОКИНУВСЯ І ВІД ВАС БУДЕ ЧЕКАТИ ДІЙ ЩОДО НАВЕДЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ЛАДУ В КРАЇНІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНИХ ПРАВ ГРОМАДЯН, ЯКІ РІВНІ УСІ ПЕРЕД ЗАКОНОМ УКРАЇНИ, ТА ВЕРХОВЕНСТВА ПРАВА.
СПОДІВАЮСЬ, ЩО ВИ, ШАНОВНИЙ ПРЕТИНДЕНТЕ АБО МАЙБУТНІЙ ПРЕЗИДЕНТ, НАГАДАЄТЕ ТИМ КРИКУНАМ, ЯКІ СЬОГОДНІ ЗА НАРОД ТА ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ, ПРО ЇХ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ОБОВ’ЯЗОК СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ ТА ДОСТОЙНУ ПЛАТНЮ ЗА ТРУД. ВПЕВНЕНИЙ, ЩО БАГАТЬОМ БІЗНЕСМЕНАМ ВИ НАГАДАЄТЕ ПРО ІМПОРТ ТОВАРІВ В УКРАЇНУ ПАРТИЗАНСКИМИ СТЕЖКАМИ ТА, ЯКІ, ПРИ ЦЬОМУ, СЬОГОДНІ ПОРУШУЮТЬ ПИТАННЯ ПРО ПРОЗОРИЙ ІМПОРТ.
ВИ МЕНЕ ЗРАЗУ ПРОБАЧТЕ, ЦЕ НЕ ПОГРОЗА, АЛЕ ЗМУШЕНИЙ ВАМ НАГАДАТИ, ЩО ПОДІЇ НА МАЙДАНІ З 24.11.2014 ПО 21.02.2014 БУЛИ ОРГАНІЗОВАНІ НЕ ОПОЗИЦІЄЮ І ТИМИ ХТО ПРИ ВЛАДІ, А ЦЕ БУЛА САМООРГАНІЗАЦІЯ СУСПІЛЬСТВА ПРОТИ ЗЛОЧИННОЇ ВЛАДИ ХАМА І ВАМ НЕОБХІДНО РОЗУМІТИ, ЩО У РАЗІ НЕВИКОНАННЯ ВАШИХ ОБОВ’ЯЗКІВ ХОДИ ТА ТАНЦІВ НА МАЙДАНІ ПРОТЯГОМ 100 ДНІВ ВЖЕ БІЛЬШЕ НЕ БУДЕ, У КРАЩОМУ ВИПАДКУ ПОЧНЕТЬСЯ З КОКТЕЙЛІВ МОЛОТОВОГО. ТОМУ, МАЙБУТНЬОМУ ПРЕЗИДЕНТУ НЕОБХІДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ СУВЕРЕНІТЕТ ДЕРЖАВИ, ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСТНІСТЬ КРАЇНИ, ДОДЕРЖАННЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ПРАВА ТА СВОБОДИ ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА.

СЛАВА УКРАЇНІ !!! СЛАВА ГЕРОЯМ !!! СЛАВА НАЦІЇ !!!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.