І знову тільки виживаємо.

15 мая 2014, 11:22
Інженер-гідротехнік
1
27

Так буде доти, поки не переоберемо антинародну Верховну Раду...В новому парламенті повинно бути не менше 75% етнічних українців. Тільки тоді можлива слава Україні та Героям слава.

     Всі знаємо, що на виборах-2006 по партійним спискам Верховну Раду окупувало «Хамове племя», яке на протязі  8 років на всі вузлові державні крісла розставляє своїх, мафіозних партійців.  Тож і маємо те, що маємо.

     У 2008-2009 році керувала БЮТівська банда. Ціна долара підскочила з 5  до 8 грн., тобто, на 60 %. На стільки піднялися ціни. Звинуватили «попєрєдніків».

     У 2010-2013 роках керувала донецька банда. Долар утримували на рівні 8 грн, зате пограбували державу і казну «до основанья». Розплачуватися - нам.  Винуваті  «попєрєднікі».

     Нова влада (та ж білосердечна банда) за три місяці знецінила гривню на 50%. На стільки зросли ціни, притому деякі спритники підняли вартість найнеобхідніших товарів вдвічі, а то і більше. І знову винуваті «попєрєднікі».

    Так буде доти, поки не переоберемо антинародну Верховну Раду та не розгонимо це корумповане кубло, бо за вісім  років єврейсько-російська  Рада-зрада не прийняла ні одного ефективного антикорупційного закону.  В новому парламенті повинно бути не менше 75% етнічних українців. Тільки тоді можлива слава Україні та Героям слава.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.