Херсонський сепаратист. Поки спить СБУ

13 мая 2014, 16:56
7
4376

У випадку, якщо «самооборона» Путіна опиниться на території Херсонщини, ви вже знаєте, хто стане народним мером, чи, можливо, губернатором.

Події на сході України та в Криму яскраво продемонстрували підлість людей. Зрадниками ставили навіть вчорашні патріоти. Українська влада сьогодні повинна направити максимум зусиль для того, щоб зберегти регіони,  які залишаються в зонах інтересу Кремля. 

Це декілька областей на сході та півдні країни. В тому числі і Херсонська область. Це вже задача мінімум для чиновників, бо про повернення втрачених регіонів, спостерігаючи за діями влади,говорити марно. 

Отже.

На теренах «ютубу» є з десяток відеоматеріалів користувача  «Морфий политический»

Як правило, цей невідомий на фоні прапору Російської Федерація коментує усілякі події.  Свою діяльність проросійський юзер почав 4 місяці назад. Як раз під час активного розвитку Майдану.

В тому, що він має іншу думку щодо революції – немає нічого погано, але ж зараз це суто проросійська пропагандистка машина.

Останній ролик ним був завантажений 3 тижні тому. 

Йдеться про події в Миколаєві, коли люди з прапорами окупантів вийшли на центральну площу. В другій частині відео –Херсон. В той день сепаратисти намагалися провести у місті акцію, але ЄвроМайдан завадив такій ініціативі. Автор ролику називає проукраїнських активістів «фашистами».

Детальніше.

До слова, на його каналі ще багато роликів про Херсон. Також у соціальній мережі «Вконтакті» путінофіл розмістив прапор невідомої «Херсонської республіки».

У випадку, якщо «самооборона» Путіна опиниться на території Херсонщини, ви вже знаєте, хто стане народним мером, чи, можливо, губернатором.Служба безпеки спить… 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.