Рейдер Росія- миротворець Україна

14 апреля 2014, 14:49
Владелец страницы
Журналист
1
121

Від наших кроків залежить спокій всього світу і початок третьої світової

На сьогоднішній день вся країна схвильована не лише за економічну кризу, але й за настрої певної частини громадян.

Яскраві заклики до сепаратизму лунають із східної частини України. Після анексії Криму про «бажання» відокремитись висловлюються «активісти» Донецька, Луганська та Харкова. Полеміка триває на протязі місяців і завдає удару нашій Вітчизні.

Нас штовхають на збройний конфлікт, який потім може перерости у третю світову війну. Так, ми розуміємо, що адмінбудівлі захопили терористи, сепаратисти, агенти Росії, але ми також усі розуміємо, що їх мета вивести сьогоднішню владу на конфлікт, аби дати можливість Росії заявити про введення своїх військ на території тих регіонів, де «порушуються» права російсько - мовного населення. На військову агресію, вже не дружньої нам держави, ми повинні відповісти інтелектуально-дипломатичною зброєю і показати всьому світу, що ми здатні на виважені, дипломатичні, розумні кроки, які не дадуть жодного козиря в руки агресора. Від нашого спокою, від нашої виваженості сьогодні залежить мир в усьому світі. Рейдер під назвою Росія, зазіхнула на мир та спокій не лише нашої суверенної держави, але й на весь світ. Це зазіхання приведе до поразки імперіалізму Путіна, як у свій час привело до завершення епохи Гітлера, Наполеона. 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Путин,агрессия,Росія,рейдер,сепаратисты,війна,Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.