Bodo Travel – Experience: як встигнути все?

31 октября 2017, 12:54
0
35
Bodo Travel – Experience: як встигнути все?

Якщо тобі цікаво, як одночасно керувати мільйонним бізнесом, проводити по півроку в експедиціях, розвиватис, дедалі більше закохуючись у життя, тоді чекаємо тебе 7 грудня о 19:00 у FEDORIV HUB.

Bodo Travel – Experience, від якого мурашки по шкірі, став бізнесом від серця і для душі. Цей івент не про "Туреччина-Єгипет, пахлава медова, рахат-лукум", це прихована сторона правди про роботу та бізнес, а ще, відверті слова про справжні подорожі.  Work hard, play hard і бути дійсно живим. Життя – це значно більше, ніж здається на перший погляд.

Лише за один вечір ти дізнаешся, як мандрівки позбавляють професійного вигорання, де шукати натхнення у бізнесі. Зрозумієш переваги експедиції проти баунті-відпочинку, та отримаєш відповідь на запитання: що відбувається з людиною під час подорожі?

Спікери:
Vitaliy Drozd – мандрівник, власник Bodo.ua та Bodo Travel
Nataliya Teslyuk – мандрівниця, психолог і експерт Bodo Travel
 В'ячеслав Ройз - мандрівник, IT-директор, компанії "Потребительский центр"
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Lifestyle&Fashion
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.