ОСББ НА ЛОБАНОВСЬКОГО ПОВ’ЯЗУЮТЬ ІЗ РЕЙДЕРСЬКИМ ЗАХОПЛЕННЯМ

10 марта 2021, 14:49
Владелец страницы
ЖУРНАЛИСТ
0
364

Скандал розгорівся довкола столичного ЖК «Олександрівський», що на проспекті Лобановського.

Скандал розгорівся довкола столичного  ЖК «Олександрівський», що на проспекті Лобановського. Керівництво створеного там ОСББ у будинку 4-Г намагається рейдерськи захопити  кілька квартир на останніх поверхах. Правління ОСББ, маніпулюючи фактами та підроблюючи документи, намагаються відібрати квартири у людей, які вже кілька років там живуть.

У 2017 році на базі чотирьох великих пентхаусів було утворено  більше двох десятків квартир, які того ж року продали на вторинному ринку. Проте наприкінці 2020 року Голова ОСББ Очеретяний заявив власникам, що їхні квартири незаконні, люди будуть виселені, а всі помешкання передані на баланс ОСББ. На його сторону пристали кілька колег по ОСББ – Ельвіра Кузьмінська, Дмитро Матейко, Олександр Костенко, Лариса Соколова та інші.

Для цього вони увійшли в змову з місцевим прокурором Мінєєвим, працівниками ДСНС, керівником департаменту КМДА Ткачуком та колишнім власником цих пентхаусів – екс міністром МНС Григорієм РЕВОЮ.

Григорій Рева через свого помічника Костянтина Гринчука (який мешкає у цьому ж житловому комплексі) спочатку поділив свою нерухомість, продав її, отримав гроші, а тепер разом з ОСББ через тиск на нових власників та зв’язки у владі хоче «віджати» свої квадратні метри назад. Організовуються численні «замовні» липові перевірки КМДА та ДСНС, штампуються псевдодокументи про відсутність дозволів на реконструкцію, ширяться погрози законним власникам.

А що ж закон? А закон повністю дозволяв і дозволяє шляхом поділу зареєструвати нові квартири в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.  Тепер же поплічники з ОСББ навмисно хочуть переконати всіх, що потрібно було не ділити, а реконструювати. Переконують жваво у всіх владних кабінетах.

Фактично ОСББ вигадало ще одну схему рейдерства, яке прогресує, як ракова пухлина на мапі України. Цікавим є той факт, що на керівництво ОСББ у будинку 4-Г заведено чимало кримінальних справ за фактами розтрати грошей співвласників та підробки документів. Проте особистий контакт Голови ОСББ Очеретяного з місцевим прокурором Мінєєвим дозволяє їм, поки що, ховатися по кутках. Мінєєв, у свою чергу, прикривається зв’язками з Генеральної прокуратури.

На сайті Мін’юсту читачі можуть ознайомитися з витягами на право власності квартир, що опинилася під загрозою рейдерства. Крім того, усі акти та приписи перевірок з КМДА та ДСНС теж є у відкритих базах.

Сьогодні мешканці звернулися до Народних депутатів, до Прокуратури та Національної поліції, аби діяльність ОСББ розслідували та дали чесну оцінку їх рейдерським діям. 

  • Добавить в Словарь
    • Новый список слов для Таджикский → Украинский...
    • Создать новый список слов...
  • Копировать
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.