Київ. 25 грудня 2020 року Заява президента про те, що очікуємо по Донбасу

25 декабря 2020, 22:45
Владелец страницы
управлінець
0
33
Київ. 25 грудня 2020 року Заява президента про те, що очікуємо по Донбасу

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Президент Володимир Зеленський вважає, що президент Росії Володимир Путін поспілкується з ним щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, проте наразі немає предмета для розмови.

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Президент Володимир Зеленський вважає, що президент Росії Володимир Путін поспілкується з ним щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, проте наразі немає предмета для такої розмови. Про це глава держави заявив в інтерв’ю “Фокус”, передає УНН.
“Як президент України я повинен вирішувати з ним усі складні питання. І якщо це допоможе швидше зупинити війну, я повинен з ним спілкуватися. До того ж, я вважаю, що повинен бути як діалог на кшталт у Нормандському форматі, так і прямий діалог. Тому що є питання, які ми не порушуємо в Нормандському форматі — ні питання заручників у Росії або Криму, ні питання Криму. Цей формат суто про Донбас. Тому ми повинні говорити з ним глобально тет-а-тет”, — заявив Зеленський.
Можливо насправді наступить мирне життя на Донбасі ? Я думаю, що люди, які там живуть мріють кожну хвилину про те, щоб наступив мир, добробот.
Подобається
Коментувати
Поширити
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.