Кличко використав кошти, що були виділені на боротьбу з COVID-19, на самопіар

03 вересня 2020, 09:50
Власник сторінки
український політик, лідер партії “Рідна країна”
0
778

Мер столиці Віталій Кличко особисто відповідальний за “вбивство” малого та середнього бізнесу Києва під час карантину


Кличко використав гроші, виділені на боротьбу з COVID-19, на самопіар. Поки ВООЗ попереджає про нову хвилю захворювання, міський голова Віталій Кличко зайнятий передвиборчим піаром. У цей час втрати бюджету міста через карантин тільки за перші два місяці ізоляції склали 1,5 млрд гривень. Жорсткі обмеження по відношенню до бізнесу та відсутність системної політики підтримки підприємців столиці залишили величезну дірку в бюджеті, що вже змусило Київраду обмежити витрати на соціальні програми. Розпіарені «льготи» для бізнесу насправді обернулися штрафами та перевірками, що призвело до вбивства малого і середнього бізнесу (одного з основних джерел наповнення міської казни).

Разом з тим, залишається секретом куди команда мера витратила шалені кошти на боротьбу з COVID-19.

Київ отримав найбільшу допомогу на боротьбу з пандемією з державного бюджету - 3,22 млрд гривень! При цьому, за словами самого Кличка, з міського бюджету на ці ж цілі було виділено 260 млн гривень. Попри шалену кількість грошей, на сьогодні лікарні як не були забезпечені повною мірою захистом, так і залишаються чекати допомоги від волонтерів та меценатів. Більше того, сьогодні в столиці вже є проблема з наявністю вільних місць в інфекційних відділеннях. Влада так само не забезпечила до навчального року школи та дошкільні заклади термометрами та дозаторами. Ми також спостерігаємо монополію на ринку тестування на COVID-19. За логікою, робити тест мали б масово й дешевше в державних закладах охорони здоров`я. Натомість ми бачимо явну монополію приватних закладів, де ціни для тестувальників в рази вищі.

Найцікавіше те, що жодного звіту про використання цих коштів, виділених на боротьбу з COVID, Віталій Кличко не оприлюднив.

Куди пішли гроші? Ми бачили меценатів та волонтерів, які розвозили допомогу по лікарнях. Але ми не бачили, щоб допомогу надавало місто. Єдине, що було видно - це піар-плакати самого Кличка, якими було завішано весь Київ. То, може, всі гроші на боротьбу з вірусом пішли на піар мера?

Я впевнений - аби розвіяти підозри, мер мав би надати звіт щодо використання бюджетних коштів, але він цього не робить.

Наша команда Громадського руху “Рідна Країна” вимагає від Віталія Кличка надати повний та докладний звіт щодо витрат Києвом коштів, виділених на боротьбу з коронавірусом. Ми наполягаємо на тому, що Кличко використовував ці кошти непрозоро та не за цільовим призначенням, а на самопіар. І якщо мер відмовиться звітувати з цього приводу, то ми наполягатимемо на зовнішньому аудиті цих витрат.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,Виталий Кличко,Выборы мэра Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.