«КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО»

29 серпня 2019, 14:09
Власник сторінки
0
32
«КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО»

Виставка

З 27 серпня по 15 вересня у Національному музеї Тараса Шевченка ТЦ Домосфера презентує проект «КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО», де через дизайн показані сучасні напрямки руху суспільства. Художні образи, створені промоушн та продакшн STUDIORAR, втілюють ймовірність нашого майбутнього, яке вже стає сьогоденням. Автор ідеї та зображень – UDRA. Виставка складається з чотирьох частин: «Інша планета», «Віртуальна реальність», «Паралельний світ», «Майбутнє».

Через художні образи та об'єкти, що стали легендами світового дизайну, ТЦ Домосфера розкриває тенденції розвитку сучасного суспільства: естетичність, екологічність та відповідальне споживання. Втілюючи цю ідею, творча команда STUDIORAR створила образи сучасного мистецтва, що поєднують прогресивний розвиток суспільства і застереження про те, що може статися, якщо не йти по шляху відповідального споживання і завбачливого ставлення до екології.

Об'єкти дизайну, представлені на виставці, знаходяться в постійних експозиціях музеїв дизайну і сучасного мистецтва в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі та інших центрах світового дизайну. Вони стали відправними точками для зміни тенденцій в інтер'єрних стилях завдяки новаторському дизайну, а також новим матеріалам і технологіям, що були вперше використані при їх створенні. Ці предмети наочно демонструють відповідальне споживання, бо вони використовуються протягом десятиліть, передаються у спадок і вже ставши класикою дизайну, символізують не тільки витончений смак, але і тенденцію створювати речі надовго і використовувати їх дбайливо, що є одним з базисних принципів відповідального споживання.  Виставкові об'єкти – справжні «зірки», їх дуже люблять кінематографісти. Наприклад, знамените творіння данського архітектора і дизайнера Арне Якобсена крісло-«яйце» (Egg Chair) знімалося в самому різному кіно - від «Help!» за участю The Beatles до «Космічної Одіссеї» Стенлі Кубрика і «Як втратити друзів і змусити всіх тебе ненавидіти» Роберта Б. Уайден.

Домосфера розпочинає створення безпрецедентного міжнародного арт-простору інтер'єру та дизайну. Серце його знаходиться в ТЦ Домосфера, а діяльність відбуватиметься на знакових локаціях у різних країнах світу. «КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО» – перший проект для шанувальників дизайну, реалізований у рамках цього арт-простору, який планується представити у ряді країн, серед яких США, Німеччина, Китай.

Всі предмети, що використано на картинах, а також інші легенди світового інтер'єрного дизайну знаходяться у ТЦ Домосфера (Столичне шосе, 101).

Вхід на виставку – вільний

Вхід до музею – 45 грн

Часи роботи: 10.00 – 18.00, понеділок вихідний

 

Художні образи від STUDIORAR створили:

·        Продюсер – Тетяна Колесніченко

·        Автор ідеї та зображень  - UDRA

·        Фотограф – Олег Сошко

·        Помічник фотографа – Павло Цуркан

·        Стиліст – Катерина Орехова

·        Асистент стиліста – Тіна Радзієвська

·        Пост-продакшн – Олексій Шевчук

·        Координатор – Ольга Обеснюк

Посилання на ролик виставки:

З інфопартнерами:

Без інфопартнерів

 

Посилання на профілі:

 

КЛАСИКА МАЙБУТНЬОГО

ТЦ Домосфера: 

STUDIORAR 

Наталія Кравець 

Тетяна Колесніченко 

UDRA 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.