“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: у Києві відбулася антивиставка

15 лютого 2019, 19:08
Власник сторінки
0
17
“Мені сказали не приходити сюди в кедах”: у Києві відбулася антивиставка

12 лютого у #ПеремогаSpace відбулася антивиставка “Освітня барикада. 10 000 школярів, які змінять Україну”. Це інтерактивний проект фундації соціальних інновацій “З країни в Україну”, яка працює вже 4

«Наші проекти починалися з кількох ентузіастів, але ми побачили, наскільки мешканцям сходу потрібні культурні події, а школярам неформальна освіта. Після кожного проведеного заходу, ми відчували, що рухаємося правильним шляхом. Тому вирішили масштабувати наші ідеї: освітній проект «Відкривай Україну» тепер проходить в понад 200 українських містах, культурні ініціативи ми хочемо цього року робити не тільки на Сході, але й на Одещині і на Закарпатті», -

 

Мета міні-проекту - антивиставки «Освітня барикада» показати найбільші проблеми освіти та культури, з якими стикалися українці у 2018 році.

 

Тут продемонстрували та обіграли ситуацію з сумнозвісним харківськім тортом, показали, як зароджується соціальний феномен “зрада”, показали, чому стереотипно для вчителя “особисте життя” - табу, та обговорили, чому досі українці готові ходити на заходи за гречку. “Ми вважаємо, що про це не можна мовчати, особливо про ті проблеми, які існують у сферах, де людина починає свій розвиток”, - розповів ідейник проектів фундації Денис Блощинський.

 

Спільно з експертами фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», представниками культурних та освітніх сфер обговорили, як подолати конфліктні ситуації в освіті та культурі. Зокрема з’ясували, як відучити українців від попсових треків Ані Лорак та Лободи. “Я вірю, що публіку можна привчити до якісної культури, але поступово”, - розповідає співзасновниця фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival Наталя Шевчук: “Минулого року я була у Маріуполі, зайшли у клуб. Мене попросили більше не приходити в кедах, бо на думку охоронця дівчата мають ходити на підборах. Всередині грала музика початку 2000-х років. Раз таке “крутять” - значить є попит. Проте, поступово треба привчати до гарних треків культурно-розважальними подіяю”, - додала експертка. Під час дискусії спікери прийшли до спільної думки, що саме для цього найкраще підходить фестиваль “З країни в Україну”, який подарував 55 містам сходу України нашу автентичну та сучасну культуру.

 

Хочете побачити виставку у своїй школі? Пишіть на

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.