У Торецьку команда "З країни в Україну" загадувала бажання для всієї країни

29 серпня 2018, 17:41
Власник сторінки
0
15

24 серпня у Торецьку, що на Донеччині пройшов флеш-моб “1000 журавликів”, де всі бажаючі змогли зробити витинанку у формі пташки та загадати найзаповітнішу мрію. Що загадували тореччани - далі.

Обрали команди цю ідею недарма: витинанка — оригінальний та простий спосіб декорування. Тож взяти участь змоги бажаючі будь-якого віку.

Розпочався флеш-моб в Авдіївці. Незважаючи на те, що на годиннику була лише 10 ранку, люди почали гуртуватися біля імпровізованої майстерні витинанок з самого початку. Лише півтори години вистачило, щоб всім разом зробити цілу тисячу пташок.

“Майже всі загадували мир, злагоду, писали про спокій... І ми хочемо вірити, що скоро він настане”, - розповідає локальна команда Авдіївки.

Лишити свою витинанку можна було на дереві мрій, яке містяни знову зможуть побачити на самому фестивалі “З країни в Україну” восени.

Ближче до середини дня до флеш-мобу приєднилися Торецьк та Волноваха. В останньому місті прийшли загадувати бажання навіть місцеві посадовці та військові. Вже до четвертої години у Волновасі майже все дерево було прикрашено витинанками.

Не обійшовся день і без складнощів: у Вугледарі сильний вітер ніяк не дозволяв розпочати акцію. Тим не менш, команда не здалася і провела свій флеш-моб увечері, тим самим яскраво завершивши загальний захід.

Цікаво, що результати “1000 журавлів” отримали продовження. Місцеві команди будуть розсилати свої витинанки улюбленим музикантам, яких мріють почути на своєму фестивалі. Організатори вірять, що у такий спосіб найкраще вдасться запросити гурти.

“Справа в тому, що восени у нас буде проходити фестиваль. Зараз готуємо програму і розуміємо, що хочемо, щоб у нас на заході звучала сучасна якісна українська музика. Саме тому, будемо під час флеш-мобу робили поштівки-витинанки, які будемо надсилати своїм улюбленим гуртам та музикантам. Цікаво буде прочитати, кого з артистів чекають містяни”, - розповідають команди організаторів флеш-мобу.

Для тих, хто ще не знайомий з фестивалем «З країни в Україну», нагадуємо, що це не тільки феєрична культурно-просвітницька подія, а й можливість для громади вибудовувати нові зв’язки, формувати нові спільності, активістів, створення діалогової платформи між владою, бізнесом, громадою та ЗМІ. Це історія відкриття сучасної, нової, прогресивної України, національна самоідентифікація та демонстрація справжнього новітнього образу українців.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.