Депутат-забудовник Микитась нищить у Києві військовий підрозділ

19 сентября 2017, 16:55
Владелец страницы
Общественный деятель
0
85
Депутат-забудовник Микитась нищить у Києві військовий підрозділ

Депутат-забудовник Микитась нищить у Києві військовий підрозділ,щоб забудувати його територію.


Недаремно існує відома гірка народна мудрість, що – «кому війна, а кому мать родна».
В той час, як тисячі українських хлопців, загинули і гинуть на Донбасі, для декого патріотизм- лише зручна димова завіса для особистої наживи.

Є такий важливий військовий підрозділ України – «195 Центральна база державної спеціальної служби транспорту (військова частина Т0710), це колишні так звані залізничні війська, які в 2003 році за часів сумно відомого міністра Кирпи були передані у відання Міністерства транспорту (на даний час – знаходяться у віданні Міністерства інфраструктури)

Проте, хоча ця структура і була передана у відання Мінінфраструктури, вона залишилась у статусі військової частини і служать у ній військовослужбовці.

Це унікальний військовий підрозділ, саме він відновлює мости і дороги в зруйнованому Донбасі, забезпечує мобільність наших військ та відновлення нормального життя для мирних мешканців зруйнованого регіону.

Але, цій військовій частині дуже не повезло – вона знаходиться в м. Києві і займає аж 14 гектарів золотої Київської землі по вул. Магнітогорській у Деснянському районі міста.

До того ж, через особливу важливість такого підрозділу для оборонних цілей країни, тим паче під час війни, наразі постало питання про його повернення у відання Міністерства оборони України.

А тому чиновники Міністерства інфраструктури України, діючи за принципом – «не зівай Хомко, на те і ярмарок» вирішили по швидкому роздерибанити цей підрозділ «продавши» його землю якому не будь забудовнику – і такий забудовник знайшовся.

Згідно виданих на забудову цієї землі Містобудівних умов та обмежень – формальним забудовником числиться вищевказана військова частина, також у них фігурує і такий собі тіпа «інвестор» - «Фонд девелопмент груп» (КОД ЄДРПОУ 40348897), назва якого мало що говорить.

Проте, якщо ми зайдемо в реєстр Держархбудінспекції то побачимо, що проектувальником цієї забудови числиться ТОВ «Укрбуд девелопмент» (Код ЄДРПОУ 32920218) - це та фірма, яка насправді будує практично всі об’єкти, на яких гордо висить вивіска – «Державна корпорація «Укрбуд» (КОД ЄДРПОУ 00026867), хоча насправді, державний Укрбуд за останні років п'ятнадцять не збудував жодної собачої будки.

Взагалі то корупційна схема з експлуатації і використання державного Укрбуду для приватних корупційних заробітків Микитася то окрема велика епопея, а тому тут ми про неї скажемо лише пару речень.

Як відомо – якщо на огорожі написано слово з трьох букв, то це ще не значить, що за огорожею знаходиться саме те, про що ви подумали. Так саме, якщо на огорожі будівельного майданчика гордо і великими буквами написано – «Державна корпорація Укрбуд» (директором якої згідно державного реєстру юридичних осіб до цих пір числиться народних депутат Микитась (хоча, як народний депутат немає на це права) – це ще не означає, що державне підприємство має хоч якесь відношення до цієї забудови.

Якщо ви пошукаєте на забудовних сайтах всі об’єкти, які будуються під брендом «Державної корпорації «Укрбуд» а потім зробите запити на отримання містобудівних умов та дозволів, то з подивом побачите, що до жодного з цих об’єктів державний «Укрбуд» немає ніякого відношення, будують їх різні приватні канторки і левову частку забудов здійснює саме ТОВ «Укрбуд девелопмент».

До свого депутатства, пан Микитась, як керівник ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА мав би зробити все можливе для того щоб забезпечити розвиток і прибутковість очолюваного ним державного підприємства – забезпечити його замовленнями на здійснення будівельних робіт. Проте, натомість, Микитась заблокував роботу підприємства, повністю його саботував, в результаті чого це підприємство вже багато років немало жодної роботи та не здійснювало жодних забудов, і лише слугувало халявною рекламою для приватних будівельних фірм Микитася, типу «Укрбуд девелопмент» справжні бенефіціарії, якого губляться у глибинах офшорів.

Тобто, Микитась просто експлуатував бренд «надійного державного забудовника Укрбуд», для особистої наживи. Можливо саме тому, Микитась не пожалів жодних коштів, щоб щедро засіяти виборчий округ і стати депутатом – отримавши депутатську недоторканість, бо у нього як у того товаріща Саахова із «Кавказької полонянки» було лише два шляхи – або виборці заводять його у Верховну раду або прокурор – у тюрму.

Наразі «схемщики» намагаються відмазатись, стверджуючи, що дозвіл на будівництво видано лише на частину території військової частини, проте це чергове лукавство і обман.

Насправді, в наш час практично всі великі забудови здійснюються по чергах і дозволи отримуються на кожну чергу окремо, але те, що поступово буде забудовано саме всю територію – випливає із містобудівних умов та обмежень, які видані на забудову всіх 14 гектарів та і з параметрів будівництва – передбачено будівництво 4455 квартир, а для такої колосальної забудови необхідна вся площа.

Також, як відомо – в історії людства всі найогидніші афери здійснювались під прикриттям красивих слів про високі цілі і «нє користі раді».

Так саме і наші махінатори, для прикриття своєї афери написали, що то буде будівництво житлового комплексу для військовослужбовців і їх сімей. Але, якщо це комплекс саме і лише для військовослужбовців і їх сімей – то джерелом такої забудови може бути лише бюджет і до чого тоді тут всякі «інвестори»?

«Мулька» про житло для військовослужбовців – це ще один безсоромний обман – насправді, такі «інвестиційні» договори на забудову військових земель – є еталоном корупції. - Як правило вони укладаються без конкурсів або з «добре організованими» конкурсами, з умовами прописаними під конкретного «переможця» і ці умови – в кілька разів гірші від ринкових.

Якщо наразі інвестор заходить на приватну земельну ділянку, оплачуючи власнику землі від 10 до 20 % від збудованих квадратних метрів (в залежності від місцезнаходження землі) то в інвестиційних угодах на забудову земель оборони фігурують значно менші відсотки, а по факту вони виходять ще менші – так як в угоді фігурує конкретна цифра квартир чи метрів – з яких і рахуються відсотки, а по факту забудовник будує значно більше. Таким чином, насправді, військовим дістаються лише «ріжки та ніжки», зате «патріоти» чиновники і деякі не менші «патріоти» генерали суттєво поповнюють свої офшорні рахунки в іноземних банках.

Я звичайно не знаю, чи любитель ексклюзивних і самих дорогих у світі автомобілів Міністр інфраструктури України пан Омелян в долі у цій оборудці і я не знаю яка його доля, але напевно гроші на купівлю майбахів за три мільйони євро, з неба не падають.

Ну про таку дрібницю як те, що вищевказана земельна ділянка згідно Генерального плану м. Києва знаходиться в промзоні і, відповідно, ніяке житлове будівництво тут в принципі неможливе – вже й згадувати соромно.

Звичайно, будівництво житла для військових України – важлива справа і я лише ЗА, але хіба сердечний друг Микитася, мер Віталій Кличко, з яким вони разом (та ще із одним «схемщиком» – Вадимом Столаром» не лише дерибанять Київ – але і дружньо відпочивають - (можна сказати - як одна родина) – не зміг би знайти для наших воїнів іншої землі – щоб не знищувати важливий оборонний підрозділ?
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,строительство,беспредел властей
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.