Обережно-лжепастирі!

31 січня 2017, 22:48
Власник сторінки
Общественный деятель
5
1256
Обережно-лжепастирі!

Розумово-відсталі мордовороти Фатуллаєва ніяк не можуть зрозуміти, що маховик уже запущено, що сьогодні нам дзвонять різні громадські і політичні сили, які готові нас підтримати

В історії людства, всі наймерзенніші, найпідліші злочини і афери, як правило, вчинялись під прикриттям красивих слів про бога, добро, справедливість і інших, в цілому правильних слів.
Адольф Гітлер в 33-му році прийшов до влади також на красивих словах про справедливість, рівноправ’я і єдність всіх німців.
Найкривавішими і найбезжаліснішими були релігійні війни – коли за закликами різних пап, патріархів і інших жадібних і лицемірних пастирів, наївні фанатики абсолютно щиро йшли в хрестові походи, вирізали «неправильних» «іновірців», а то й  цілі народи, включаючи дітей, причому робили це із щирою вірою, що творять добро – і правильними словами про бога.
На жаль, це явище не зникло в глибинах історії, воно лише трансформувалось у більш сучасні лукаві і хитрі схеми, через які працюють різні сектанти – Аделаджі, Мунтяни, Фатуллаєви і їм подібні пройдисвіти.
Але суть цієї підлої касти лжепастирів від цього жодним чином не змінилась – їхні СПРАВЖНІЙ бог – нажива і влада, а всі красиві слова та прописні істини – то для наївних ідіотів, які і мають забезпечити «пастирям» - владу і бабло.
Саме таким чином лже-пастир Сандей Аделаджа видурив у нещасних наївних ідіотів, багатьох з яких залишив навіть без житла, свої сотні мільйонів доларів. Проте, Сандей Аделаджа не один такий, у нього немало послідовників і конкурентів на цій шахрайській «ниві».
Так у Києві, Петропавлівській Борщагівці, Києво-Святошинського району та в деяких інших місцях на всю ширину розвернувся такий собі Рустам Фатуллаєв, який очолює харизматичну церквушку тоталітарного типу - «Скінія» і як він сам про себе пише на офіційному сайті цієї церкви - колишній кримінальний авторитет і кінчений наркоман.
Фатуллаєв в цьому признанні допустив лише одну помилку – він не колишній бандит – він діючий бандит і, насправді, – не глава церкви – а діючий пахан організованого злочинного угрупування, яке діє прикрившись вивіскою церкви.
Проте, на гоп-стопі у темному під’їзді  та на крадіжці гаманців у трамваї багато не наживешся, тому сьогоднішній організований криміналітет - тісно пов'язаний з бізнесом, але це бізнес – який ведеться з грубими порушеннями закону та із застосуванням бандитських методів. І саме так веде бізнес – будівельне відгалуження ОЗУ Фатуллаєва – «БД Холдінг».
Ще італійська мафія «Коза ностра» зрозуміла, що найбільші гроші крутяться не в проституції і навіть не в торгівлі зброєю – а в будівництві і тісно взяла цю галузь під свій бандитський контроль.
Не пасуть задніх і «наші», а тому в Україні будівельний бізнес також досить сильно пов'язаний з кримінальним світом, а то й відверто ним контролюється. Саме такою, зовні бізнес, а по суті кримінальною структурою – є «БД холдінг» напівкримінальний будівельний бізнес «реальних пацанів» із Скінії.
Основний – менеджмент БД холдингу – це члени церкви Скінія, включаючи сумно відомого формального забудовника ЖК «Празький квартал-2», диякона цієї «церкви» - Кукси (хоча язик не повертається її назвати церквою).
Зовні – це начебто цілком пристойна будівельна фірма, але здійснює вона свою діяльність абсолютно незаконно.
Земельні ділянки, які є власністю громади села роздаються без аукціонів і конкурсів, на різних підставних «зіцпрєдсєдатєлєй» вроді Кукси, а то й взагалі безкоштовно, без сплати жодної копійки у бюджет села – собі коханому у власність (як це зробив Кодебський) – і тут же «даруються» абсолютно чужим людям, які «чисто випадково» виявляються забудовниками.
Потім подаються сфальсифіковані документи на будівництво, по третій категорії, хоча там явно 5 – з порушенням всіх мислимих і немислимих санітарних, екологічних і будівельних норм, що може зробити життя майбутніх новоселів і їх сусідів із «старожилів» дуже некомфортним, але Фатуллаєву і його шайці все одно – головне вижати з об’єкта побільше бабла.
Далі, за незаконними документами по продажу майнових прав (які вже давно Верховним судом України визнані нікчемними) – сумнівні (нікчемні) майнові права продаються за чорний нал – без сплати жодних податків до бюджету України, у зв’язку з чим порушено кримінальну справу. Більш детально прочитати про «схеми» забудовника і побачити ряд документів можна за посиланням

  Але «праведника» Фатуллаєва – це все чомусь не турбує.
Не сплачуючи сотні мільйонів податків Фатуллаєв – лицемірно «ізображає» копійчану доброчинність. Пан Фатуллаєв забув божу заповідь – богу богове, а кесарю кесарєво. Може замість копійчаної «благотворітєльності» чесно платити податки власній країні?
Напівбізнес, напівкримінальне угрупування Фатуллаєва активно використовує практично безкоштовну працю рабів – колишніх зеків і інших бездомних. Вони роками працюють на стройках Фатуллаєва, в першу чергу в охороні – лише за харчі, але їм обіцяють за кожен місяць такої праці нараховувати по 1 квадратному метру житла і таким чином за 3-4 роки колишній бездомний має заробити на маленьку квартирку. Принаймні йому так обіцяють (а чи дадуть чи ні – то вже один бог знає).
Це абсолютно залежні від Фатуллаєва люди, за будь яку непокору – їх можуть вигнати ні з чим і вони пропахавши задарма кілька років можуть залишитись і без житла і без грошей. Це справжні раби Фатуллаєва – матеріально залежні і психологічно «оброблені» в секті – повністю покірні йому. Їм можна доручити будь яку брудну роботу – спалити автівку депутата чи юриста, що заважає «пацанам» Фатуллаєва гребти бабло, а при потребі – і мокруху замовити – раби все зроблять.
Само собою зрозуміло, що жодних податків з їх праці та нарахувань до соціальних фондів забудовник не робить – чим знову вчиняє злочини.
Формальна «корочка» церкви дозволяє бандитам Фатуллаєву (пастирям Скінії) цілком легально входити у заклади утримання засуджених, організовувати зв'язок злочинного світу з тими хто перебуває у місцях позбавлення волі і відкрито вести вербовку нових членів секти та майбутніх бойовиків чи рабів на стройки БД холдінгу.
Але що ще не приємніше – секта Скінія (її офіційну юридичну реєстрацію – як легальної релігійної установи, в державному реєстрі юрсосіб нам віднайти не вдалось, тому є всі підстави вважати, що ця релігійна громада діє незаконно, а значить – є сектою) – веде активну вербовку серед учасників АТО (і ми думаємо, що тут буде чим зайнятись органам військової прокуратури).
Як ведеться психологічна обробка жертв розказує психолог -
Саме в цих колах – серед ув’язнених у місцях позбавлення волі та серед учасників АТО (людей, які воювали, пройшли кров) секта Скінія здійснює активне вербування майбутніх бойовиків Фатуллаєва.
Відтак вся ця розгалужена структура імперії Фатуллаєва нагадує айсберг – зверху досить пристойно виглядаюча релігійна громада, де мамочки з дітьми йдуть на богослужіння і щасливі співають миленьких пісеньок. Але за цією «благопристойною» ширмочкою – ховається невидима частина «айсберга» - банальне бізнес-кримінальне угрупування, з власними бойовиками, величезним багатомільйонним оборотом неконтрольованого державою чорного налу – за який можна купляти чиновників, правоохоронців та організовувати розправи над тими, хто загрожує імперії Фатуллаєва.
Причому, якщо багато з тих, хто в «ліхіє» 90-і починав як бандит, на сьогодні «окультурились» і віддають перевагу більш сучасним методам розправи над невгодними – залякуючи їх не підпалом машин, а судами наймаючи для цього серйозні юридичні компанії чи купляючи прокурорів, то жлоб Фатуллаєв залишився безпрєдєльщиком - «застиг» у 90-х і віддає перевагу «старим методам» грубого насилля і фізичної розправи.
На днях спалили мою автівку (незадовго до цього були організовані підпали інших машин активістів), сьогодні після того, як активісти влаштували протест на в’їзді на забудову (у них там поламався «Маз») одному з активістів, дзвонили та загрожували розправою, хоча цей чоловік до сьогоднішньої акції немає жодного відношення.
Розумово-відсталі мордовороти Фатуллаєва ніяк не можуть зрозуміти, що маховик уже запущено, що сьогодні нам дзвонять різні громадські і політичні сили, які готові нас підтримати і попіаритись на нашій темі (до речі, я не бачу нічого поганого у піарі на добрій справі, головне щоб вона була доброю).
Навіть якщо їм вдасться залякати частину активістів, це нічого не змінить – «випавше із рук знамя» піднімуть інші. Проблема не у активістах, проблема створена жадібністю і безпрєдєлом самого забудовника, за яким стоїть бізнес-кримінальна імперія Фатуллаєва.
А Скінія – це лише зручна ширмочка для прикриття цієї кримінальної імперії хитрого афериста.
Олександр Дядюк.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: секты,Киев,скинхеды,незаконное строительство
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.