Громадські організації проведуть акцію протесту біля Держархбудінспекції

6 декабря 2016, 00:37
Владелец страницы
Общественный деятель
0
26

Будівництва здійснювались і здійснюються з масштабним порушенням будівельних норм та правил, в супереч цільового призначення цих земель.

alt

6 грудня, з 10:30 до 14:00 члени ГО «Борщагівська січ», ГО «Кияни об’єднуємось» та інших організацій проведуть акцію протесту, біля Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області. В той час, коли масово саботуються питання виділення землі учасникам АТО, для будівництва житла їхнім сім’ям - в селі Петропавлівська-Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області, відбувається масштабний дерибан земель громади села та незаконне будівництво цілого ряду житлових комплексів. Уже збудовані, ЖК «Львівський» та ЖК «Празький квартал». Наразі будується ЖК «Празький квартал – 2», ЖК «Аметист» та інші.

При цьому будівництва здійснювались і здійснюються з масштабним порушенням будівельних норм та правил, в супереч цільового призначення цих земель.

На чисельні звернення мешканців до Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області, надходять лише відписки і не вживаються жодні заходи для припинення такої протиправної діяльності недобросовісних забудовників.

Під час мітингу, буде відкрито неофіційну «приймальню» керівника Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Коломійця О. М. – по прийому хабарів. Де «довірені особи» Коломійця будуть (за хабарі) приймати заявки на покриття порушень Закону недобросовісними забудовниками.

Акція протесту буде проводитись за адресою: м. Київ, бульвар Л. Українки, 26-А. В акції братимуть участь орієнтовно 50 громадян.

При потребі буде застосовуватись звуковідтворювальна апаратура та роздаватись друковані інформаційні матеріали

Контактні телефони організаторів: (067) 234-82-80 (063) 236-73-85


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: беспредел,застройка,кияни об'єднуємось
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.