Несплата податків в особливо великих

17 ноября 2016, 22:56
Владелец страницы
Общественный деятель
0
54
Несплата податків в особливо великих
Играю в азартные игры с государством

РЕАЛІЗОВАНО сотні квартир – і при цьому до бюджету країни НЕ СПЛАЧЕНО жодної копійки податків!

Сьогодні з метою привернення уваги громадськості до бездіяльності чиновників фіскальної служби Київської області, члени ГО «Кияни об’єднуємось» ,ГО «Борщагівська січ», та ряду інших організацій  провели мітинг протесту біля будівлі Київського обласного управління фіскальної служби України.Ще до його початку нас прийняли заступник голови управління та начальник слідчого відділу ,які повідомили, що вони щойно прийшли на ці посади,старих корумпованих чиновників звільнено і нова команда налаштована на рішучу боротьбу з шахрайськими схемами забудовників.Вже на наступному тижні буде вжито заходів для арешту майна деяких з них.


Нагадаємо,що вже декілька років в селищі Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинського району Київської області відбувається масштабне багатоквартирне будівництво. За ці роки завершено будівництво житлових комплексів ЖК «Львівський» та ЖК «Празький квартал». Наразі будується ще декілька таких комплексів.
Реалізація майнових прав на квартири здійснюється за шахрайською схемою - через фізичних осіб, за цей час збудовано і РЕАЛІЗОВАНО сотні квартир – і при цьому до бюджету країни НЕ СПЛАЧЕНО жодної копійки податків!
У тій складній соціально-економічний ситуації, в якій нараз перебуває Україна, кожна бюджетна гривня на вагу золота.
Волонтери, буквально по копійках збирають гроші на допомогу військовим - і в такій ситуації, відбуваються факти ухилення від сплати податків в сотні мільйонів гривень.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: налоги,застройщики,кияни об'єднуємось
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.