ПРИБУДИНКОВЕ ПАРКУВАННЯ НА ТРОЄЩИНІ

23 июня 2015, 13:00
Юрист, Громадський діяч
0
28
ПРИБУДИНКОВЕ ПАРКУВАННЯ НА ТРОЄЩИНІ

З кожним роком все більше зростають проблеми, які пов’язані з недостатньою кількістю автомобільних стоянок та паркувальних майданчиків.

З кожним роком все більше зростають проблеми, які пов’язані з недостатньою кількістю автомобільних стоянок та паркувальних майданчиків. 

Особливо такі незручності відчувають мешканці багатоповерхівок, двори яких перенасичені автівками. 
Однак, на сьогоднішній день в мікрорайонах зі щільною забудовою важко відшукати місце для облаштування великих стоянок для автотранспорту. 

Однин з виходів із цієї ситуації є впорядкування на прибудинкових територіях місць для парковки. Щоб не виникало ніяких колапсів, та при необхідності машини швидкої, міліції чи пожної служби мали вільний доступ до під`їздів, я написав відповідне звернення з проханням зробити розмітку згідно норм і правил паркування на прибудинковій території будинків та встановити контроль за виконанням норм паркування біля під’їздів Маяковського 17д, 17г. 
Я переконаний, що таких ситуацій на Троєщині дуже багато, але нажаль в мене не вистачає часу прослідкувати за всіма будинками. 

Всі в кого схожі проблеми біля будинків, звертайтесь, будемо разом наводити порядки.
https://vk.com/id190527938
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005260937080


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.