Гурт "ВВ" підтримав проект "Світ Молоді"

4 февраля 2015, 13:56
Владелец страницы
благодійність
0
27
Гурт  ВВ  підтримав проект  Світ Молоді

Проект "Світ Молоді" заручився підтримкою гурту "Воплі Відоплясова" та отримав чудові подарунки для відзначення найактивніших учасників молодіжної мережі.

Сьогодні, 4 лютого 2015 року в гостях у легенди української естради - гурту «Воплі Відоплясова», побували представники проекту «Світ Молоді».

Розкривши особливості та масштаби проекту, поділившись особливостями його реалізації в столиці України, наша команда заручилась підтримкою відомого гурту. Для заохочення найактивніших учасників «Світу Молоді», представники проекту отримали в подарунок 10 дисків з альбомом ВВ «Відрада», що особисто підписані Олегом Скрипкою.

Прекрасні подарунки будуть передані найактивнішим адміністраторам веб-сайтів шкіл та класів за підсумками лютого місяця 2015 року.

Команда Громадської організації «Сучасний Світ Молоді» висловлює слова подяки PR менеджеру гурту «ВВ» Павлу Скорнякову та особисто Олегу Скрипці за підтримку.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: школа,Олег Скрипка,підтримка,освіта,подарунки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.