До Світу Молоді долучився Ліцей №144 ім.Г.Ващенка

20 января 2015, 10:30
Владелец страницы
благодійність
0
45
До Світу Молоді долучився Ліцей №144 ім.Г.Ващенка

Нещодавно відбулась презентація проекту «Світ Молоді» для найактивніших класних керівників столичного Ліцею №144 ім. Г.Ващенка. Сам навчальний заклад став першим учасником проекту.

13 січня 2015 року відбулась презентація проекту «Світ Молоді» для найактивніших класних керівників столичного Ліцею №144 ім. Г.Ващенка. Сам навчальний заклад став першим учасником проекту – вже створено його веб-сайт, а також проводиться тестове наповнення актуальним контентом. 


Протягом цього тижня паралельно з наповненням сайту НЗ, будуть створюватись та наповнюватись сайти класів, класні керівники яких вирішили першими долучитись до загальнонаціональної молодіжної мережі «Світ Молоді». Координатором проекту в Ліцеї №144 ім. Г.Ващенка було обрано Яну Мирончук, яка переконана, що її заклад завжди із задоволенням втілює в життя цікаві новації в галузі освіти, цифрових технологій та комунікації. За її словами, ліцей вже звик бути першим не лише у навчанні, але й у впровадженні перспективних проектів.


Керівник проекту «Світ Молоді» Владислав Шелоков поінформував, що найближчим часом до проекту долучаться ще 5 шкіл столиці: «Набір сервісів, зручність у користуванні веб-порталом не мають аналогів в нашій країні. Без сумніву, не лише діти та їх батьки, але й вчителі та директори прагнуть усучаснити комунікацію між собою з використанням доступних технологій. На відміну від інших соціальних мереж, наш портал дозволяє не лише тримати зв'язок між користувачами, висвітлювати та обмінюватись інформацією, але й забезпечити відсутність «шкідливого» контенту та наявність високого ступеню захисту особистих даних».


Варто зазначити, що інформаційно-комунікаційна платформа «Світ Молоді» на першому етапі свого розвитку об’єднує школярів, батьків, вчителів, директорів, а також урядників освітнього простору. Також, платформа проекту дозволяє створити безкоштовний веб-сайт школи в один клік! Проте, скоро буде готовий другий розділ порталу – «Відпочинок», що дозволить отримувати найактуальнішу інформацію про якісний та змістовний відпочинок для молоді, віком від 0 до 18. Про всі переваги проекту, а також напрямки його реалізації можна дізнатись з його презентації


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: школа,веб-сайт,молодь
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.