Потрібна допомога маленькій Тетянці

13 січня 2015, 13:57
Власник сторінки
0
44

Мільйони дітей у світі, з різних причин, позбавлені такого простого щастя - бути повноцінними та здоровими.

Мільйони дітей у світі, з різних причин, позбавлені такого простого щастя - бути повноцінними та здоровими. Хтось із них вже народився з фізичними вадами, а хтось придбав їх у результаті нещасного випадку. Фізичні недоліки у дітей бувають дуже різні. В одних це може бути легка кульгавість, частковий параліч м’язів, проблеми із зором чи слухом, а деякі взагалі паралізовані і позбавлені можливості самостійно пересуватися. Не зважаючи на те, які фізичні вади мають діти, усі вони мріють про одне - бути здоровими та мати можливість жити повноцінно.

Дуже багато дітей-інвалідів в Україні, які проживають в малозабезпечених сім’ях, потребують матеріальної допомоги з боку держави. Але, на превеликий жаль, тих коштів, які держава виділяє на лікування дітей з фізичними вадами катастрофічно не вистачає на дорогі операції (які часто можна зробити лише за кордоном), ліки та реабілітацію. Батьки дітей-інвалідів часто змушені звертатися за допомогою до різних установчих органів, благодійних фондів та просто небайдужих людей.

Зважаючи на все це, благодійний фонд «Небайдужі серця» розпочав благодійну програму «Здорова нація», в рамках даної програми фонд залучає кошти для здійснення допомоги дітям з обмеженими можливостями з малозабезпечених сімей.

Так, на забезпечення благодійного фонду «Небайдужі серця»  потрапила маленька дівчинка -Вітвицька Тетяна Романівна, жителька села Витвиця, Долинського району. Тетянка народилася 17.04.2010 і за свої 3,5 роки вже перенесла чотири операції.

Діагноз дівчинки: вроджена вада розвитку лівого стегна (вроджений фокальний дефіцит).

На даний момент у Тетянки, одна ніжка коротше іншої аж на 7 см., вона постійно перебуває у постільному режимі і потребує негайної операції. Дівчинка дуже мріє ходити, бавитися з іншими дітьми та жити повноцінним життям. Сім’я Тані – багатодітна, тому тато з мамою не в змозі профінансувати операцію, яка допоможе поставити їх донечку на ноги.

Сума, яка потрібна на операцію – 15 000 грн.

Благодійний фонд «Небайдужі серця», всі рідні Тетянки і сама дівчинка дуже просять всіх небайдужих допомогти дитині здійснити мрію всього життя – стати на ноги. Навіть 10 або 20 гривень можуть принести велику користь,  якщо ми з вами зберемося разом.

Давайте допоможемо Тетянці прожити повноцінне життя!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
ТЕГИ: благотворительность,отзывы,фонд,благодійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.