Рупор молодіжного життя стартує з Києва

19 декабря 2014, 13:33
Владелец страницы
благодійність
0
18
Рупор молодіжного життя стартує з Києва
svitmolodi.com.ua

Де можна знайти інформацію про шкільне життя міста Києва, про його цікаві заходи та події? Як часто ми читаємо про перемоги наших школярів в міжнародних олімпіадах, конкурсах, змаганнях? Ми знаємо де!

Справді, існує певний інформаційний вакуум щодо позитивних новин від молоді, що аж ніяк не означає, що вони неуспішні та непродуктивні. Проаналізувавши події з життя шкіл та молодіжного середовища кожен зможе переконатись, що тут є не лише про що писати та говорити, а більше – чимало приводів для гордості та прикладів для наслідування іншими.

Зрозуміло, зараз непростий час і, здається, є події більш резонансні та актуальні для висвітлення, проте є чимало дітей, їх батьків, вчителів та управлінців, які хочуть популяризувати успіхи дітей України, спонукати молодь до роботи над собою, формуючи перспективний завтрашній день. Однак, чи є де ці приклади демонструвати?

Ми вирішили створити веб-портал, що проілюструє весь спектр життя дітей, відкриє світ молоді для всіх, кому цікаві позитивні досягнення українців вже сьогодні. При чому, ми не обмежимось лише інформаційною складовою, ми додамо комунікаційну складову та безліч супутніх сервісів, що дозволить зробити перебування на сайті для відвідувачів не лише пізнавальним та інформативним, але й цікавим, корисним та продуктивним.

Наразі, проходить тестування готової платформи і запуск першого розділу. Ми віримо в успіх проекту, його актуальність та перспективу. Долучайтесь вже зараз до Світу Молоді, відкрийте для себе усі прояви життя українців від 0 до 18 років.

Презентація проекту знаходиться за посиланням: http://korrespondent.net/url.hnd?url=https://prezi.com/clndhwmdcjmv/svitmolodi/

Всі питання та відгуки із задоволенням приймаю за адресою: vladshelokov@gmail.com

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: образование,сайт,молодежь,портал,соцсети
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.