Звіт про діяльність організації "Кияни об'єднуємось"

11 декабря 2014, 22:53
Владелец страницы
Общественный деятель
0
29
Звіт про діяльність організації  Кияни об єднуємось

Друзі, публікуємо невеличкий звіт про діяльність нашої організації та плани на майбутнє.

Друзі, публікуємо невеличкий звіт про діяльність нашої організації та плани на майбутнє.
Так склалися життєві обставини, що за останній рік «Кияни об’єднуємось» працювали не так активно і результативно, як це було раніше, і як би нам цього хотілося. 

Спочатку була революція Гідності, потім вибори Президента України, а потім і Київської міської ради. Хтось почав займатися політичною діяльністю, хтось знайшов себе у громадській діяльності з іншими об’єднаннями, а хтось намагався розпочати власну політичну кар’єру. Проте актив організації залишився незмінним.
 
У першу чергу, завдяки зусиллям голови «Кияни об’єднуємось» Олександра Дядюка, робота все ж тривала і навіть за 2014 р. ми маємо конкретні досягнення нашої діяльності. Якщо минулі роки ми активно боролися проти незаконних забудов, так би мовити «у полі», то цього року таж боротьба із забудовниками відбувалася переважно в судах, де інтереси громади міста представляв саме Олександр. 
 
На сьогодні ми можемо говорити, що спільними зусиллями столичної громадськості та особисто Олександра Дядюка у власність громади міста Києва було повернено 147 га. Біличанського лісу, (а це майже мільярд (!!!) гривень), а також, буквально вчора, рішенням суду було прийнято рішення про повернення землям Видубицького озера статусу рекреаційних земель, що врятувало озеро від засипання і забудови. Також протягом усього року тривала робота із захисту прав мешканців столичних гуртожитків, котрих і колишня, і нинішня влада, все прагне виселити на вулицю. 
 
Тим не менш, на загальних зборах організації, що відбулися вчора, всі члени організації вирішили продовжувати громадську діяльність саме у складі ГО «Кияни об’єднуємось» і суттєво активізувати діяльність наступного року. Це рішення було прийнято в тому числі і через те, що стати членами організації виявили бажання багато активних і свідомих людей, які поділяють наші засади і цінності, а також можуть самостійно керувати і координувати реалізацію проектів. Багато з них пройшли Революцію Гідності, розуміють необхідність змін в Києві, Україні і готові стати активними учасниками цих змін. 
 
У планах на 2015 рік – суттєве розширення осередків організації. До Дніпровського осередку (який, по великому рахунку і є міським) заплановане створення Оболонського і Броварського осередків. Тож, тепер будемо об’єднувати і мешканців передмістя на боротьбу з несправедливістю і захистом своїх прав. 
 
Ще один майбутній напрямок діяльності – благодійність. Так як громадські організації, по закону не мають право займатися благодійністю, ми плануємо створити благодійний фонд із такою ж назвою, котрий буде займатися наданням допомоги воїнам АТО, їхнім сім’ям, а також переселенцям зі Сходу України. 
 
Також плануємо серйозно долучитися до процесу люстрації в Україні. Допомагатимемо організаціям і об’єднанням, які займаються цим процесом на місцевому і національному рівнях. Адже зрозуміло, що марно сподіватися на будь-які зміни, доки у правлячій верхівці залишаються чиновники, судді і прокурори часів Януковича. Вони будуть чинити шалений опір, але спільними зусиллями, ми обов’язково змусимо їх піти. Іншого шляху побудови громадянського суспільства в Україні ми просто не маємо. Тож, хочеться сподіватися, що багато із запланованого стане реальністю вже в наступному році. 
 
Щоб долучитися до діяльності ГО «Кияни об’єднуємось», потрібно заповнити анкету на нашому сайті. Ми готові до співпраці з громадськими і політичними силами, що поділяють наші цінності і погляди на розвиток Києва, збереження його культурно-історичної самобутності, парків, скверів, пам’яток культури. Ми будемо критикувати будь-яку владу, незалежно від партійних кольорів, що порушуватиме права киян і спотворюватиме столицю. 

Ми завжди відкриті для свідомих і активних киян, що не бояться брати на себе відповідальність за зміни. 
 
Разом – ми сильніші! 

Слава Києву! Слава Україні!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: Киев,кияни об'єднуємось
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.