Цілий світ у рідному місті

9 июня 2014, 22:11
0
15

"Парад культур"

 31 березня о 12 годині У Києві відкрився міжнародний Парад культур. Ця нова масштабна подія в культурному житті України відбулася 31 березня на Оболонській набережній. 23 країни з Європи, Азії, Африки, Латинської Америки, Близького і Далекого Сходу з'їхалися до Києва, аби познайомити українців зі своєю культурою і традиціями та дізнатися більше про українські звичаї. Мета фестивалю, що полягала у зміцненні миру і довіри між людьми різних національностей, була успішно досягнута завдяки надзвичайно дружній і веселій атмосфері. сприяння у розвитку культурного обміну між країнами, пізнання традицій, етнічних та сучасних особливостей народів світу.

Урочисте відкриття "Параду культур" розпочалося костюмованою ходою країн-учасниць. Під музичний супровід та гучні овації гостей фестивалю рухалася колона музикантів і аніматорів, прапороносців та барабанщиків. Гості та туристи яскравого видовища побачили національний колорит кожної країни та індивідуальність кожного національного костюму. Українці також вразили іноземних гостей оригінальністю наших традиційних «Вишиванок».

На деякий час гості яскравого заходу поринули в історичну епоху воїнів давньоруського бойового мистецтва Київської Русі 10-11 століть, запорозького  козацтва 15-16 століть.

Кияни від свята просто у захваті. Киянка Валентина впевнена, що  "фестиваль "Парад культур" сприяє покращенню зв'язків і між країнами, і між культурами та збагачує нас духовно. Тим паче, не кожного дня можна побачити цілий світ у рідному місті". Атмосфера єднання не залишила нікого осторонь. серце українців переповнювалося гордістю через те, що Київ здатен зорганізувати таке свято.

Підготовка до фестивалю тривала півтора роки. За цей час вдалося залучитися підтримкою багатьох країн. Організатори фестивалю кажуть, що "Парад культур"- це перший проект такого масштабу, який згуртував би різні народи з усього світу, щоб започаткувати нові відносини солідарності націй і, разом з тим, привернути увагу до кожної країни окремо. Невеликий дощик зранку не зіпсував настрій іноземним гостям. Напроти, вони сприйняли це за хороший знак. Наприкінці дня гостей порадували святковим концертом і фейерверком.

Другий день фестивалю розпочався Чемпіонатом України з історичного середньовічного бою «Поклик Героїв».

Відважні лицарі у важких обладунках демонстрували своє бойове мистецтво: їх бойові мечі та сокири, різнокольорові прапори і щити з гербами, мужність і спритність - незабутнє видовище.

Також відвідувачі милувалися живою колекцією коней кращих світових порід. З кожним коником всі бажаючі могли зробити яскраву світлину і, навіть покататися. До того ж, щоб підняти в собі воїнський дух, гості мали змогу приміряти середньовічні костюми та вправлятися у стрільбі у лучному тирі. Підкріпити свої сили пропонувалося смачними і здоровими стравами (за додаткову плату). Серед різноманіття розваг і видовищ хочеться відзначити Фестиваль Кухні народів світу. Кожна країна була представлена ​​на заході окремим шатром, оформленим в національному стилі, де готується їжа. Одна ключова страва від країни - учасника, як символ національної кухні, пропонувалася відвідувачам.

Під вечір на щасливих, трохи знесилених, але задоволених гостей фестивалю чекало карнавальне шоу, а на найвитриваліших - дискотека.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.