Прокрасти нація

21 ноября 2011, 23:13
журналист, ТСН-неделя, 1+1
0
1113

Свобода - важка і неприємна справа


Братство святого Антона Купянського оголосило, що ходитиме від Лаври і влаштує на Майдані всенощне бдіння. В знак протесту. Міліція тепер обшукує всі автобуси, що в'їздять на Київщину – мабуть шукають хоругви і прочіє атрібути протеста.

 Я щиро підтримую громаду святого Антона. Все це неможливо терпіти. Але терпимо. Завдяки цьому страшному слову. «Прокрастинація». Можна розділити слово на дві частини. Але якщо не ділити, то воно значитиме наступне: ми наливаємо собі чаю, дивимося телевізор, пишемо в фейсбук замість того, щоб зробити щось важливе і неприємне. Завтра більшість дивитиметься по телевізору про Майдан, куди вийде меншість. І міліція. А більшість  - питиме чай. Бо знатимуть – святий Антон і правоохоронці  якось дійдуть згоди.

Коли я не можу написати текст чи зробити щось важливіше, то наливаю собі чаю. Утім бувають дні, коли ніби сам святий Антон промовляє:  «йди вже. Чаю потім поп'єш».

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.