Хто краде у Королевської?

21 марта 2012, 15:14
журналіст "5 каналу"
0
1411

У Королевської знову вкрали картку? Чи вона "просто" порушує Конституцію?

Неголосування Наталії Королевської за опозиційний проект постанови щодо реалізації рекомендацій ПАРЄ стало приводом для її виключення з фракції.

12 березня вона пояснила: не голосувала, бо у неї вкрали картку для голосування. До правоохоронних органів з заявою про крадіжку Королевська не зверталася. Просто написала про цей «інцидент» у Фейсбуці.

Запис на Фейсбук-сторінці Наталії Королевської

Сьогодні парламент знову голосував за цей проект постанови. За – 147. на перший погляд здається, що Королевська виконала свою обіцянку. Електрона система Рада видає: Королевська натиснула кнопку «ЗА».

Але от біда. Голосування відбулося о 12.59. У цей час у Києві проходив громадський форум «Нові лідери – нова країна». Ви ж не здивуєтеся, якщо дізнаєтеся, що під час голосування у парламенті пані Королевська брала участь у цьому форумі? Ось і фото є:

Фото з Фейсбук-сторінки Наталії Королевської

Як Королевській вдалося проголосувати з форуму мені відомо. Мені цікаво, як сама Королевська це пояснить…
На останок хочу нагадати: особисте голосування народного депутата – норма Конституції. Якщо Королевська її порушує, то про яку нову країну вона говорить, якщо сама ж робить по-старому?
Кажете, що Ваша партія буде мати назву «Україна – вперед!»? Україна має йти вперед, але чи по дорозі державі з кнопкодавами та порушниками Конституції?

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
ТЕГИ: Королевська
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.