Дарка Чепак повертається на «5 канал»!

01 квітня 2013, 13:56
Власник сторінки
журналіст "5 каналу"
0
4779

Уже сьогодні в ефірі її фільм «Межигір’я. Царський Neverland»

Я сам не вірив, поки не побачив змонтований фільм про Межигір’я! 15 хвилин відео, які показують, як живе Янукович у маєтку та найголовніше – з ким живе! Також ми побачимо, як насправді проходять президентські наради у Межигір’ї, які скоріше нагадують «сходняки» 90-х…

Тож не пропустіть сьогодні о 19.30 в ефірі фільм «Межигір’я. Царський Neverland». Відповідно першої студії нашої програми «ЧАС. Підсумки дня» не буде, а 2-4 присвячені обговоренню побаченого. Гості студії: автор фільму Дарка Чепак, журналіст Сергій Лещенко та давня соратниця Януковича Ганна Герман.

PS Я до останнього не вірив, що Дарка проміняла журналістику на барську посаду при Царі! І сподіваюся, що за цей фільм вона нарешті отримає те, чого насправді жадала усе життя - Пулітцерівську премію.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Журналисты
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.